FK Baní k Sokolov U12 – 1.FC Karlovy Vary 13:2 (4:2)

Žlutí: Fáč – Hlaváček, Kříž, Immer – Valenta, Dolejší, Václavík – Hudec

( Synek, Zubanič, Majka 2. poločas )

Bílý: Škarda – Dlouhý, Chmelenský, Svojanovský – Dotzauer, Sozanský, Fuchs – Štursa

( Link, Korbel, Stolec )

Branky:

Žlutí: 14´- 1:0 Dolejší (Valenta), 16´- 2:0 Dolejší (Hlaváček), 31´- 3:0 Majka (Dolejší), 33´- 4:0 Hudec (Majka), 37´- 5:0 Hlaváček (Majka), 43´- 6:0 Václavík, 58´- 7:0 Dolejší (Synek)

Bílý: 8´- 1:0 Fuchs (Penalta), 18´- 1:1, 26´- 2:1 Dotzauer, 26´- 2:2 penalta, 40´- 3:2 Fuchs ( Dlouhý ), 45´- 4:2 Štursa, 53´ - 5:2 Dotzauer, 54´- 6:2 Link ( Korbel )

Utkání 1 :

Žlutí – Vary A 2:0

V prvním utkání kluci velmi dobře kombinovali, zodpovědně bránili a po dvou brankách Lukáše Dolejšího zaslouženě zvítězili 2:0.

Utkání 2 :

Bílý – Vary B 2:2

První poločas se hrálo vyrovnané utkání. My jsme byli kombinačně lepším týmem, především ve středu hřiště. Bohužel nám chyběla větší přesnost předfinální a finální fázi. Vary hrozili především, rychlými protiútoky a rychlíkem Zaňkou. V 8´ proměnil penaltu Fuchs 1:0. V 18´ Vary vyrovnali krásnou střelou ze střední vzdálenosti 1:1. Ve 26´ Dotzauer obral o míč obránce hostů a zvýšil na 2:1. Bohužel hned po rozehrání jsme se nechali zatlačit do vlastního pokutového území a faulovali. Z penalty bylo vyrovnáno na konečných 2:2.

Utkání 3 :

Žlutí – Vary B 5:0

Ve druhém utkání kluci ještě přidali na pohybu, důrazu a začali více střílet, což se projevilo na výši skóre. Z osmi střel na branku jich pět skončilo v síti hostí a kluci vyhráli 5:0.

Utkání 4 :

Bílý – Vary B 4:0

V druhém poločase jsme byli kombinačně lepší a soupeře přehrávali. Dokázali jsme si vytvářet brankové příležitosti a konečně dávat i góly. V 10´se po přihrávce Dlouhého prosadil Fuchs 1:0. V 15´ se k odraženému míči po rohovém kopu dostal Štursa 2:0. Ve 23´se po chybě brankáře dostal k míči Dotzauer 3:0.  Ve 24´ po přihrávce Korbela uzavřel skóre Link 4:0. V soupeřově týmu musím ocenit individuální výkony Adama Němce, který byl nebezpečný svými průniky a bojovníka Honzu Mašatu.

Stručné zhodnocení utkání:

Do utkání jsme šli s tím, že už musíme konečně zabrat a vyhrát. Důležité bylo uzdravení všech klíčových hráčů. V prvním poločase s námi ještě Vary drželi krok. Do druhého poločasu jsme šli s respektem z důvodu posledních dvou utkání. Jsem strašně rád, že se nám podařilo konečně druhý poločas zvládnout, soupeře přehrát a vyjádřit převahu i brankově. Kluci za předvedený výkon zaslouží pochvalu. Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za povzbuzování po celé utkání.

.

Dne:  9.4.12                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider