FK Baní k Sokolov U12 – Admira Praha 4:13 (1:8)

Žlutí: Kraus – Stolec, Kříž, Immer – Hudec, Link, Václavík – Fišer P.

( Synek, Valenta, Trávníček )

Bílý: Škarda – Dlouhý, Chmelenský, Svojanovský – Dotzauer, Sozanský, Fuchs – Štursa

( Fišer M., Šour, Korbel )

Branky:

Žlutí: 3´- 1:0 Link (penalta), 6´- 1:1, 26´- 1:2, 30´- 1:3, 35´- 1:4, 42´- 1:5, 48´- 1:6, 58´- 1:7

Bílý: 2´- 0:1, 7´- 0:2, 8´- 0:3, 22´- 0:4, 30´- 0:5, 32´- 1:5 Štursa, 35´- 2:5 Štursa, 58´- 2:6, 58´-3:6 Sozanský

Utkání 1 a 3 :

Žlutí – Admira B 1:3

Žlutí – Admira A 0:4

V obou dnešních zápasech jsme byli horším týmem. Domácí nás dostávali pod trvalý tlak. Nedařila se nám kombinace, prohrávali jsme osobní souboje, zaostávali v pohybu. Vítězství Admiry bylo zasloužené.

Utkání 2 :

Bílý – Admira A 0:5

První poločas měl tři fáze. První do desáté minuty, kdy domácí na nás vletěli a dali nám tři branky a mi snad byli ještě v autobuse. Druhá od desáté do dvacáté minuty, kdy jsme zlepšili pohyb a hru vyrovnali. Dokázali jsme si vytvořit několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky. Třetí od dvacáté do konce poločasu. Domácí nás začali od vstřelení čtvrté branky přehrávat a nás vysvobodil až hvizd rozhodčího.

Utkání 4 :

Bílý – Admira B 3:1

Do druhého poločasu vstoupil úplně jiný tým. Najednou jsme nedělali chyby v rozehrávce, neztráceli jednoduché míče, lépe se pohybovali, což nám umožňovalo kvalitně kombinovat a po ztrátě míče jsme hned napadali, což dělalo domácím problémy. Z toho plynulo i naše vedení 2:0 po dvou brankách Štursy a několik dalších slibných šancí. Kolem patnácté minuty se hra začala vyrovnávat. A po zbytek utkání se hrála vyrovnaná partie. Ve 28 minutě domácí snížili z penalty. V téže minutě technickou střelou uzavřel skóre Sozanský 3:1

Stručné zhodnocení utkání: Po dobře odehraných posledních třech utkání jsme dostali tvrdou lekci. U žlutých se projevila absence Dolejšího s Hlaváčkem víc, než jsme čekali. Bílý tým ukázal dvě tváře. V prvním poločase velké zklamání z přístupu a předvedené hry a za druhý velká pochvala. Kluci ukázali, že umí! Je jen otázkou proč bílý měli v prvním poločase takový výpadek? Že by první tým Admiry byl o tolik lepší než ten druhý nebo jsme si mysleli, že to půjde samo? To si musíme vyříkat a udělat vše proto, aby se výpadek z prvního poločasu již neopakoval!

Dne:  28.4.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider