FK Baní k Sokolov U12 -  Dukla Praha 5:13 (1:7)

Žlutí: Škarda – Stolec, Dolejší, Dlouhý – Šour, Link, Václavík – P. Fišer

Bílý: Buják – Chmelenský, Kříž, Svojanovský – Hlaváček, Sozanský, Fuchs - Majka

( M. Fišer, Korbel, Procházka )

Branky:

Žlutí: 11‘- 0:1,  20‘- 0:2, 23‘- 0:3, 53‘- 1:3 P. Fišer (Dlouhý)

Bílý: 7‘- 0:1, 7‘- 1:1 Majka (Fuchs), 14‘- 1:2, 19‘- 1:3, 23‘- 1:4, 38‘- 1:5, 41‘- 2:5 Majka, 47‘- 3:5 Sozanský (Korbel), 52‘- 3:6, 54‘- 3:7, 55‘- 4:7 Fuchs, 58‘- 4:8, 58‘- 4:9, 59‘ – 4:10

Utkání 1 :

Žlutí – Dukla A 0:3

V utkání nám chyběl pohyb, důraz, větší odvaha při napadání. Proto jsme zaslouženě prohráli.

Utkání 2 :

Bílý – Dukla B 1:4

Do utkání jsme vstoupili dobře. Vytvořili jsme si dvě dobré šance, které jsme neproměnili. Bohužel Dukla z první střeli v zápase otevřela skóre. Nám se podařilo hned reagovat a Majka po přihrávce Fuchse vyrovnal. Ve 14 minutě šla Dukla opět do vedení z druhé přímé střeli na bránu. My jsme měli několik příležitostí, které jsme nedokázali dotáhnout k vyrovnání. 19 minuta byla zlomová. Dukla zahrávala rohový kop, nám prošel míč celým vápnem na zadní tyč, kde volný hráč skóroval. Od té doby kluci ztratili chuť bojovat a posledních 11 minut poločasu soupeři odevzdali bez jakéhokoliv odporu. Proto ve 25 minutě přišla další branka na konečných 4:1.

Utkání 3 :

Žlutí – Dukla B 1:0

Kluci zlepšili svůj pohyb, hráli koncentrovaně v obraně, a když už si Dukla vytvořila šanci, narazili na výborného Adama Škardu. Nám se podařilo v 53 minutě z brejku, po přihrávce Jirky Dlouhého, Páťou Fišerem rozhodnout.

Utkání 4 :

Bílý – Dukla A 3:6

Po bouřce v kabině jsme ve druhém poločase hráli mnohem aktivněji. Lépe jsme napadali, vytvářeli jsme si brankové příležitosti, které jsme opět neproměnili. A tak jak to bývá, jsme 8 minutě inkasovali. V 11 minutě zahrával Mates Majka, po faulu na sebe, trestný kop a vyrovnal na 1:1. V 17 minutě poslal Korbel přihrávku na Roba Sozanského, který udělal kličku bránícímu hráči a sám před brankářem nezaváhal 2:1. Ve 22 a 24 min. Dukla zápas otočila na 2:3. Nám se, ještě ve 25 min., podařilo Nikym Fuchsem vyrovnat na 3:3. Bohužel jsme nezvládli poslední 4 minuty. Už jsme se nedokázali vracet a soupeř nás začal přečíslovat. Proto jsme ve 28 min. dostali dvě branky a ve 29 min. jsme inkasovali na konečných 3:6.

Stručné zhodnocení utkání:

Nemyslím si, že celkové skóre odpovídá průběhu hry. Největší rozdíl byl v produktivitě obou týmu. Nám se nepodařilo proměnit několik šancí a naopak jsme dostali poměrně laciné branky. Soupeř byl trošku lepší v kombinaci a držení míče. Jejich kombinaci se nám dařilo, především v druhém poločase, nabourávat dobrým presinkem  a dostávat se do šancí. Mrzí mě, že kluci nepředvedli stejný výkon v obou poločasech.

Dne:  7.11.11                                                                                                                                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider