FK Baní k Sokolov U12 – Meteor Praha 15:3 (9:1)

                         

Sestava FK Baník:

Žlutí: Fáč – Hlaváček, Kříž, Immer – Valenta, Dolejší, Hudec – Fišer P.

        ( Šour, Trávníček )

Bílý: Škarda – Dlouhý, Chmelenský, Svojanovský – Link, Sozanský, Fuchs – Štursa

        ( M. Fišer, Korbel, Stolec )

 

Branky:

 Žlutí: 2´- 1:0 Dolejší (penalta), 7´- 2:0 Hudec (Dolejší), 8´ - 3:0 Fišer P. (Dolejší), 11´- 4:0  Fišer P.(Dolejší), 20´- 5:0 Dolejší, 24´- 6:0 Dolejší, 25´- 6:1, 37´- 6:2, 40´ - 7:2 Valenta (penalta), 51´- 8:2 Fišer P. (Dolejší), 58´- 9:2 Valenta (Kříž)

 Bílý: 10´- 1:0 Link, 14´- 2:0 Štursa, 16´- 3:0 Fuchs,  38´- 3:1, 45´- 4:1 Fuchs, 52´- 5:2 Dlouhý, 54´- 6:2 Štursa

 

Utkání 1 :

Žlutí – Meteor B 6:1

V prvním utkání jsme měli převahu, dobře se pohybovali a díky tomu se nám dařila i kombinace. U všeho podstatného z naší strany byl Lukáš Dolejší. Tři branky vstřelil a na další dvě přihrál Patriku Fišerovi a jednu Kubovi Hudcovi. Naše skóre mohlo být ještě větší, vyložených brankových příležitostí jsme měli ještě několik. Jedinou kaňkou z naší strany byla obdržená branka po zbytečném faulu, po kterém se kopala penalta.

 

Utkání 2 :

Bílý – Meteor A 3:0

Soupeře jsme přehrávali, dobře kombinovali a nedovolili domácím vyloženou šanci. Pouze několik pokusů ze střední vzdálenosti. Branky dali Link, Fuchs a Štursa. Několik dalších vyložených šancích zůstalo nevyužito.

 

Utkání 3 :

Žlutí – Meteor A 3:1

Domácí se ujali vedení 1:0 v 7 min. z rychlého protiútoku, když jsme místo zakončení, akci překombinovali a přišli o balón. V 10 min. vyrovnal z penalty Valenta 1:1. Ve 21 min. zafungovala opět spolupráce Dolejší a zakončující Patrik Fišer 2:1. Poslední slovo jsi vzal ve 28 min. výborně hrající Venca Valenta. Tomáš Kříž vybojoval míč před naším vápnem přihrál Vencovi a ten proměnil svůj sólový unik přes půl hřiště 3:1.

 

Utkání 4 :

Bílý – Meteor B 3:1

Začátek jsme zaspali a domácí nás potrestali hned po 8 minutách. Po obdržené brance jsme převzali iniciativu do svých rukou. Domácí dobře bránili a pro nás nebylo jednoduché se prosadit. V 15 minutě vyrovnal Fuchs. Další branky přidali Dlouhý a Štursa. Několik dalších šancí zůstalo nevyužito.

 

Stručné zhodnocení utkání: Z Prahy jsme si přivezli povinné vítězství. Krom toho mě těší i náš předvedený výkon. Soupeře jsme přehrávali a měli celý zápas pod kontrolou. K vidění bylo i několik výborných individuálních výkonů. Jednoho hráče musím vyzdvihnout a to Vencu Valentu, který odehrál své nejlepší utkání v této sezoně. Jinak musím pochválit celý tým. Nás teď čeká domácí utkání s Teplicemi a v něm budeme chtít už konečně uspět s týmem, který je tabulkově nad námi.

.

Dne:  15.4.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider

 

 

 

 

Kontakt


© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode