FK Baník Sokolov U12 -  Ústí nad Labem 5:10 (3:5)

Žlutí: Škarda – Chmelenský, Kříž, Immer – Hlaváček, Link, Václavík – P. Fišer

( M. Fišer, Valenta, Synek )

Bílý: Kraus – Stolec, Dolejší, Svojanovský - Sozanský, Dotzauer, Fuchs - Majka

( Zubanič, Korbel, Šour )

Branky:

Žlutí: 8 – 1:0 P. Fišer (Link), 12 – 1:1, 32 – 1:2, 34 – 2:2 Václavík, 46 – 2:3, 52 – 2:4

Bílý: 3 – 0:1, 16 – 0:2, 22 – 1:2 Majka, 26 – 1:3, 27 – 2:3 Dotzauer, 28 – 2:4, 38 – 2:5, 57 – 3:5 Fuchs, 59 – 3:6

Utkání 1 :

Žlutí – Ústí A 1:1

Proti velmi kvalitnímu soupeři jsme podali dobrý taktický výkon. Vycházeli jsme ze zajištěné obrany a vyráželi do rychlých protiútoků. Z jednoho z brejků se nám podařilo P. Fišerem skórovat. Domácí nás ohrožovali pouze střelami ze střední vzdálenosti nebo po standardních situacích. A z jedné těchto střel se podařilo domácím vyrovnat. Ke konci poločasu ještě utekl P. Fišer a nastřelil tyč. Ústí bylo kombinačně lepší, ale kluci díky 100% nasazení dokázali soupeři vzdorovat.

Utkání 2 :

Bílý – Ústí B 2:4

Ve vyrovnaném utkání byl největší rozdíl v proměňování brankových příležitostí. Zatím co domácí své šance proměnili mi jsme to nedokázali.

Utkání 3 :

Žlutí – Ústí B 1:3

Utkání mělo podobný průběh jak první. Hlavní rozdíl byl v pohybu. Kluci už nebyli tak důrazní. Zbavovali se rychle míčů a tím se dostávali pod tlak. V tom to utkání kluci odehráli to, na co měli a zbyli síly.

Utkání 4 :

Bílý – Ústí A 1:2

Po 8 minutách jsme dostali první branku po krásné kombinaci na jeden dotek středem hřiště. Poté byla hra celkem vyrovnaná  a náznaky šancí se střídali na obou stranách. Nám se podařilo ve 27 minutě vyrovnat Fuchsem. Domácí se o dvě minuty později ujali po rohovém kopu opět vedení, když jsme nedokázali zareagovat na vyražený míč Láďou Krausem. Mi jsme mohli v nastaveném čase ještě vyrovnat. Házel se aut na pravé straně, klukům se podařilo rychlou kombinací přenést hru na úplně volného Fuchse, který postupoval sám na brankáře, v tom pro mě zcela nepochopitelně a necitlivě přišel hvizd rozhodčího a ukončení zápasu. S trenérem z Ústí jsme se shodli, že i když už se nastavovalo akce se měla nechat dohrát.

Stručné zhodnocení utkání: Ústí ukázalo, že jim po právu patří druhé místo v tabulce. Hráli dobře kombinačně, pokoušeli se o střelbu ze střední vzdálenosti. Utkání splnilo moje očekávání na půl. Žlutí odehráli na co měli a patří jim pochvala minimálně v prvním utkání za bojovnost a snahu. Nejvíce mě překvapil Tomáš Kříž na stoperu, který odehrál dobré utkání. Už menší spokojenost panuje s výkonem bílých. Snažili se o kombinaci, ale byli často hodně nepřesní nebo volili špatné varianty přihrávek. První přihrávkou většinou hledali Majku, který byl obsazený místo kombinace na volné spoluhráče. Dále jsem očekával více pohybu a odvahy při napadání. V některých fázích hry byli až moc pasivní a čekali co soupeř předvede.

Dne:  10.10.11                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider