FK Baník Sokolov U12 – Ústí nad Labem 4:7 (1:3)

Žlutí: Kraus – Hlaváček, Kříž, Immer – Hudec, Václavík, Valenta – Fišer P.

Bílý: Fáč – Stolec, Link, Svojanovský – Dlouhý, Štursa, Fuchs – Korbel

( Fišer M., Šour, Škarda, Sozanský 2. poločas )

Branky:

Žlutí: 7´- 0:1, 24´- 0:2, 36´- 0:3, 43´- 0:4, 55´- 0:5, 60´- 0:6

Bílý: 4´- 1:0 Fuchs (Dlouhý), 11´- 1:1, 37´- 2:1 Fuchs (Svojanovský), 48´- 3:1 Štursa, 57´- 4:1 Štursa pen.

Utkání 1 a 3 :

Žlutí – Ústí A 0:2

Žlutí – Ústí B 0:4

V obou zápasech jsme výhru hostům z Ústí doslova darovali svým laxním přístupem k utkání. Opět jsme doplatili na individuální chyby a nedůraz v osobních soubojích a v zakončení. Hosté nás dnes zcela jasně přehráli.

Utkání 2 :

Bílý – Ústí B 1:1

Již ve 4 min. otevřel skóre Fuchs. Ústí mělo více ze hry a zaslouženě se dočkalo v 11 min. vyrovnání. My jsme se spíše snažili o rychlé protiútoky. Nakonec hosté mohli otočit skóre v poslední minutě zápasu. Když se hostující útočník ocitl sám před bránou a nás zachránil včasným výběhem Fáč.

Utkání 4 :

Bílý – Ústí A 3:0

V bojovném utkání jsme se ujali vedeni v 7 min. po brance Fuchse. Poté Ústí přidalo na obrátkách a my se dostali pod tlak. Rozhodující okamžiky přišli v 18 minutě. Nejprve nás, dvakrát podržel Míra Fáč a z následného protiútoku vstřelil druhou branku Štursa. Od té doby jsme se uklidnili a utkání již v pohodě dohráli. Ve 27 min. z penalty uzavřel skóre Štursa.

Stručné zhodnocení utkání: Proti prvnímu týmu tabulky jsme neměli co ztratit a klukům jsme zdůrazňovali, že můžeme pouze získat. Navíc nám chyběli tři hráči základních sestav. Další tři kluci museli vypomoct U13, z toho Robin Sozanský odehrál celé utkání a proto za nás nastoupil až v druhém poločase. Z toho důvodu jsme k utkání nominovali všechny hráče. I přes všechny problémy se sestavou jsme chtěli hostující tým co nejvíce potrápit a potěšit rodiče předvedenou hrou. Což se nám povedlo, tak z poloviny. Tým bílých si po bojovném výkonu a se skvělým Mírou Fáčem v bráně, připsal proti, tak silnému soupeři cennou remízu a výhru. U žlutého týmu se opět projevila citelně absence Dolejšího, který hře dává myšlenku. Dále jsme pak u žlutého týmu doplatili v posledních zápasech na stále opakující se hrubé individuální chyby jednotlivců. Závěrem chci ještě vyzdvihnout výkony Nikyho Fuchse a Ondry Štursy.

Dne:  7.5.12                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider