FK Baník Sokolov U13 – 1. FC Karlovy Vary U13 9:2 (4:2)

                         

Sestava FK Baník:

Žlutí: Süttö – Link, Kříž - Dvořák, Dolejší, Bursík, Hudec - Václavík

        (Synek, Stolec, Immer)

Bílý: Fáš – Hlaváček, Chmelenský, Dlouhý – Valenta, Dotzauer, Fuchs – Fišer

        ( Svojanovský, Šour, Jirkovský)

 

 

Utkání 1:

Žlutí – K. Vary A 2:1

4´- 0:1, 7´- 1:1 Václavík, 14´- 2:1 Dolejší (Synek)

Vyrovnané utkání, ve kterém oba týmy neproměnili několik šancí. My jsme se snažili hrát kombinačně po zemi a dostali se do několika brankových příležitostí. Za zmínku stojí vykopnutý míč z brankové čáry. Velkou příležitost neproměnili Václavík s Hudcem, když se při dorážce před prázdnou bránou ve snaze vstřelit gól srazili. Vary hrály především nakopávané míče. Využívali našich chyb při rozehrávce a z toho se dostávali do šancí, ve kterých nás podržel brankář Süttö.  

 

Utkání 2:

Bílý – K. Vary B 2:1

8´- 0:1, 16´- 1:1 Valenta (Fuchs), 29´- 2:1 Jirkovský (Fuchs)

Ze začátku utkání byly aktivnější domácí. Zakončovali z každé pozice a zaslouženě se dostali do vedení. Naši kluci postupně hru vyrovnali a dostávali se k zakončení. Výsledkem byli dvě branky v síti domácích a výhra 2:1.

 

 

Utkání 3:

Žlutí – K.Vary B 4:0

4´- 1:0 Václavík (Dolejší), 6´- 2:0 Dvořák (Dolejší), 12´- 3:0 Dolejší, 14´- 4:0 Václavík (Dolejší)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a rychle rozhodli o vítězství. Po celý poločas jsme měli zápas pod kontrolou a nepustili soupeře k vážnějšímu ohrožení naší branky. My naopak neproměnili několik šancí.

 

Utkání 4:

Bílý – K. Vary A 1:0

2´- 1:0 Fuchs

Ve druhém utkání měli naši kluci výborný nástup a brzy se dostali do vedení. Postupem zápasu ale domácí převzali iniciativu a výsledkem bylo několik velmi dobrých střeleckých příležitostí. Naši kluci, leckdy i se štěstím, tlak ustáli a zvítězili 1:0.

 

 

Stručné zhodnocení utkání: Díky letní výměně několika hráčů dostalo derby nový náboj. Navíc Vary do utkání šli z pozice týmu, který neztratil ani bod. Proto jsme do zápasu vstupovali s určitým respektem. Nakonec se potvrdila veškerá naše očekávání. Vary mají jednu dobrou sedmičku, kterou táhnou čtyři výrazné individuality, ta nám zatápěla a dělala problémy. Proto naším cílem bylo zahrát s touto partou vyrovnaná utkání a přehrát druhou sedmičku. To se nám povedlo, proto si vezeme vítězství. Je třeba přiznat, že konečný výsledek je pro domácí až příliš krutý. Musím kluky pochválit za nasazení, bojovnost, o snahu hrát kombinačně po zemi a plnění pokynů při bránění standardních situací.  

 

Dne:  9.9.12                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider

Kontakt


© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode