FK Baník Sokolov U13 – Admira Praha U13 3:13 (1:8)

Žlutí: Süttö – Stolec, Kříž - Dvořák, Dotzauer, Bursík, Hudec - Václavík

Bílý: Fáč – Hlaváček, Link, Immer – Valenta, Fuchs, Svojanovský – Fišer

(Jirkovský)

Utkání 1:

Žlutí – Admira A 1:3

2´- 0:1, 7´- 1:1 Dotzauer (Bursík), 9´- 1:2, 22´- 1:3

Do utkání jsme měli špatný vstup. Po individuální chybě při rozehrávce jsme inkasovali ve 2´. V 7´ se nám po akci Bursíka s Dotzauer podařilo vyrovnat. Z vyrovnání jsme se neradovali dlouho. V 11´ po chybě v komunikaci mezi brankářem a obránci se domácí ujali vedení. Po té měli domácí lehce na vrh. Kluci se snažili kombinovat a dostávali jsme se k zakončení. Ve 22´ jsme inkasovali z rychlého protiútoku. Ve 25´chytil Míša Süttö penaltu.

Utkání 2:

Bílý – Admira B 0:5

1´- 0:1, 8´- 0:2, 12´- 0:3, 17´- 0:4, 18´- 0:5

V utkání jsme za domácími zaostávali úplně ve všem. Chyběla nám bojovnost, pohyb a hráli jsme příliš ustrašeně. Výsledkem bylo pět branek v naší síti.

Utkání 3:

Žlutí – Admira B 1:5

9´- 0:1, 11´- 0:2, 15´- 0:3, 19´- 0:4, 20´- 0:5, 30´- 1:5 Václavík (Bursík)

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a prvních 10´ jsme nepůjčili domácím míč. Bohužel bez gólového efektu. To by jsme nebyli snad ani my kdybychom soupeři nepomohli. Během dvou minut uděláme dvě hrubé chyby, kdy kluci nejsou ani pod tlakem a prohráváme 2:0. V 15´domácí předvedli jednu z nejhezčích akcí zápasu. Kdy nás na naší pravé straně překombinovali a tvrdou střelou zvýšili na 3:0. Čtvrtý gól jsme inkasovali z penalty. A pátý padl po rozehrání standardní situace, když jsme na zadní tyči neuhlídali nabýhajícího hráče. Nám se podařilo čestný gól vstřelit v samém závěru a myslím, že za snahu, kterou kluci měli i když se utkání nevyvíjelo dobře, jsme si ho zasloužili.

Utkání 4:

Bílý – Admira A 1:0

8´- 1:0 Fišer (Fuchs)

Po domluvě v kabině, kluci zlepšili pohyb, důraz, snažili se vice o kombinaci a nepouštěli domácí k zakončení. Jediný gól v utkání dal Fišer po přihrávce Fuchse.

Stručné zhodnocení utkání: Krom prvního poločasu u bílého týmu nejde klukům upřít snaha a chuť poprat se ze situací, kdy nám chybělo šest hráčů, kteří pravidelně nastupují v základních sestavách. Konečný výsledek je pro nás až moc krutý a neodpovídá úplně průběhu utkání. Z osmi branek co dostal žlutý tým byly minimálně čtyři úplně zbytečné. Branky inkasujeme po naších hrubých individuálních chybách.

Dne:  23.9.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider