FK Baník Sokolov U13 – FAŠV U13 11:2 (4:2)

Žlutí: Süttö – Hlaváček, Kříž - Fišer, Bursík, Immer, Synek – Václavík

Bílý: Škarda – Chmelenský, Stolec – Dvořák, Dotzauer, Sozanský, Valenta – Shorný

(Svojanovský, Štursa, Jirkovský)

Utkání 1:

Žlutí – FAŠV A 1:1

21´- 0:1, 30´- 1:1 Václavík (Synek)

Vyrovnané utkání plné osobních soubojů. Obě mužstva si vypracovali několik dobrých šancí ke vstřelení branky. Utkání skončilo zaslouženou remízou.

Utkání 2:

Bílý – FAŠV B 3:1

4´- 0:1, 9´- 1:1 Valenta (Štursa), 13´- 2:1 Štursa (Dotzauer), 28´- 3:1 Valenta (Dvořák)

V prvním poločase se ujali vedení hosté, kteří se trefili střelou z dálky přesně pod břevno. Od té doby jsme převzali otěže utkáni my. Dobře jsme kombinovali a vytvářeli si brankové příležitosti, které jsme trestuhodně zahazovali. Přesto jsme dokázali vstřelit tři branky a zaslouženě vyhrát.

Utkání 3:

Žlutí – FAŠV B 6:0

6´- 1:0 Bursík (Synek), 10´- 2:0 Bursík (Václavík), 14´- 3:0 Bursík (Václavík), 19´- 4:0 Václavík (Fišer), 27´- 5:0 Fišer (Šour), 29´- 6:0 Fišer

V tomto utkání kluci jasně dominovali. Vyhrávali jsme osobní souboje a předvedli několik pěkných kombinačních akcí. Zasloužené vítězství 6:0

Utkání 4:

Bílý – FAŠV A 1:0

25´- 1:0 Štursa (Dotzauer)

Do druhého poločasu jsme vstoupili velkou šanci Ondry Štursy, která brankou neskončila. Tato neproměněná situace jako by nás zamrazila a hosté nás začali přehrávat. My jsme přestali běhat, odešla nám kombinace, často nám dělal problém první dotek, správný výběr místa a načasování přihrávky. Tím pádem následovali časté ztráty míče a optický tlak hostů. Ovšem v defenzivě jsme hráli velmi pozorně a prakticky nedovolili hostům během celého poločasu ohrozit naší branku. I přesto, že jsme nenavázali na výkon z prvního poločasu, tak jsme si vytvořili několik slibných brankových příležitostí a jednu z nich proměnil pět minut před koncem Ondra Štursa.

Stručné zhodnocení utkání: Podobný soupeř jako minulý týden tým Děčína. FAŠV měl jeden tým poměrně na slušné úrovni a opět nám nadělal velké problémy. Pro nás byl dnešní zápas především zkouškou, jak se popereme se ztrátou několika hráčů základní sestavy. Navíc nám přibylo několik šrámu, takže teď bude nejdůležitější se dát dohromady a věřit v uzdravení klíčových hráčů, tak abychom byly v následujících čtyřech důležitých utkání konkurence schopni.

Dne:  4.5.13                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider