FK Baník Sokolov U13 – FK Baník Most U13 6:8 (4:4)

Žlutí: Fáč – Hlaváček, Link - Fišer, Bursík, Sozanský, Synek – Václavík

Bílý: Süttö – Chmelenský, Stolec – Dvořák, Dotzauer, Štursa, Valenta – Majka

(Svojanovský, Shorný, Jirkovský)

Utkání 1:

Žlutí – Most A 1:1

8´- 0:1, 12´- 1:1 Hlaváček (Fišer)

Vyrovnané, těžké utkání, plné osobních soubojů skončilo zaslouženou remízou.

Utkání 2:

Bílý – Most B 3:3

2´- 1:0 Štursa (Majka), 10´- 2:0 Majka (Valenta), 12´- 2:1, 16´- 2:2, 18´- 3:2 Majka, 19´- 3:3

Do prvního poločasu jsme vstoupili dobře a po 10 min. vedli 2:0. Bohužel jsme hostům dovolili vyrovnat. Do vedení nás dostal po samostatném úniku Majka. Za tohoto stavu jsme vstřelili podle přihlížejících pořadatelů regulérní branku, kterou však rozhodčí pro domnělí ofsajd neuznal. Následně hosté vyrovnali na konečných 3:3. Jinak se hrál nádherný fotbal, ve kterém se střídali šance na obou stranách a mi těch tutových měli více.

Utkání 3:

Žlutí – Most B 1:2

5´- 0:1, 8´- 1:1Václavík, 20´- 1:2

Hosté byli lepší v pohybu a důrazu. Naši kluci se sice snažili, ale na Most tentokrát neměli.

Utkání 4:

Bílý – Most A 1:2

2´- 0:1, 5´- 1:1 Majka (Štursa), 15´- 1:2

V druhém poločase jsme inkasovali jako první po zbytečné ztrátě před naším vápnem. Hned v 5 min. vyrovnal Majka, když využil přihrávku Štursy. Rozhodující moment přišel v 15 min. Po faulu na Majku jsme kopali penaltu, kterou se nám nepodařilo proměnit, místo toho abychom situaci dohráli, kluci přestali hrát a hosté toho využili a z následného brejku jsme dostali na 1:2. Je třeba říct, že ve druhém poločase byl Most lepším týmem, dokázal si oproti prvnímu poločasu lépe pohlídat naše protiútoky a mi se nedostali už do tolika příležitostí. V tomto poločase nás hodně podržel Míša Süttö.

Stručné zhodnocení utkání: Dnes jsme se utkali s nejlepším týmem naší skupiny. Vedoucí tým Mostu má dosud jednu porážku jinak samé výhry s průměrem 15 a více vstřelených branek na zápas. Proto jsme dnes vsadili vše na 100% nasazení a přístup jednotlivých hráčů. Most nám ukázal, proč každého válcuje. Mají velmi dobře propracovaný presink. Přechod do útočné fáze a kvalitní jednotlivce. Ale i přes první jarní prohru můžeme být na dnešní výkon hrdí. Kluci zápas poctivě odmakali a při problémech, které nás postihli v poslední době jsme asi předvedli své maximum.

Dne:  12.5.13                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider