FK Baník Sokolov U13 – FK Baník Most U13 4:8 (3:5)

Žlutí: Škarda – Link, Stolec - Hudec, Dolejší, Bursík, Synek - Václavík

Bílý: Fáč – Hlaváček, Chmelenský, Dlouhý – Sozanský, Šrursa, Fuchs – Dotzauer

( Immer, Valenta, Jirkovský)

Utkání 1:

Žlutí – Most B 1:1

2´- 1:0 Václavík, 5´ - 1:1

Ve 2 min. jsme se ujali vedení, když Václavík vybojoval míč na obránci a samostatný únik zakončil brankou. V 5 min. se domácím povedlo vyrovnat po úniku přes naší levou stranu, první střelu Škarda ještě vyrazil, ale naši obránci se nechali předběhnout a proti dorážce už Adam neměl šanci. Poté se hrál fotbal, kdy domácí byly kombinačně lepší, vytvářeli si střelecké pokusy především ze střední vzdálenosti. Nám se podařilo zahrozit z několika brejku. Nakonec jsme mohli vedení strhnout na naší stranu, kdy v samém závěru šel sám na branku Dan Dvořák, kterého vychytal domácí brankář.

Utkání 2:

Bílý – Most A 2:4

3´- 0:1, 7´- 0:2, 8´- 0:3, 11´- 1:3 Štursa, 16´- 2:3 Štursa (Dotzauer), 23´- 2:4

V prvních 10 minutách na nás domácí přitlačili před naši branku, stříleli ze všech pozic a výsledkem byly 3 branky v naší síti. Poté domácí polevili v tempu a naši kluci se dostávali více do hry. Dvě góly Štursy se nám povedlo snížit na 2:3. Poslední slovo měli domácí, kteří ve 25 min. upravili na 2:4

Utkání 3:

Žlutí – Most A 0:2

4´- 0:1, 10´- 0:2

Domácí A tým do druhého poločasu vlétl podobně, jak hrál v prvním. A za 10 minut jsme prohrávali 2:0. Druhý gól byl poměrně zbytečný, když se nám na několik pokusů nepovedlo odvrátit míč po rohovém kopu Mostu. Most byl po celý druhý poločas lepším týmem a my byli pod stálým tlakem. I přes domácí tlak se nám podařilo dostat do několika šancí. Páťa Fišer šel 2x sám na bránu a po jednom z brejku byl faulován a mi kopali penaltu. Bohužel neúspěšně. V další šanci neuspěl Václavík. A tak domácí zaslouženě vyhráli.

Utkání 4:

Bílý – Most B 1:1

17´- 1:0 Hlaváček (Dotzauer), 25´- 1:1

Ve druhém utkání jsme šli do vedení po secvičeném sehrání rohového kopu. Domácí byly lepším týmem a zaslouženě vyrovnali na konečných 1:1.

Stručné zhodnocení utkání: Do utkání proti prvnímu týmu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit a můžeme jen překvapit. Most prokázal svojí kvalitu. Byl lepší téměř ve všech činnostech. Nám se díky bojovnosti a výkonem na hranici naších současných možností povedlo domácím utkání aspoň trochu znepříjemnit. Velmi dobré utkání odchytali oba brankáři.

Dne:  14.10.12                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider