FK Baník Sokolov U13 – FK Ústí nad Labem  U13 11:1 (8:1)

Žlutí: Sütto – Link, Kříž - Václavík, Dolejší, Bursík, Synek - Majka

Bílý: Fáč – Stolec, Chmelenský – Sozanský, Šrursa, Fuchs, Hudec – Dotzauer

( Svojanovský, Jirkovský, Fišer)

Utkání 1:

Žlutí – Ústí A 3:1

3´- 1:0 Majka (Dolejší), 9´- 2:0 Václavík (Majka), 10´- 3:0 Bursík (Majka), 11´- 3:1

V tomto utkání jsme soupeře přehrávali. Měli jsme výborný vstup do zápasu a po 10 min. jsme vedli 3:0. Soupeř snížil v 11 min. V další fázi utkání jsme měli hru pod kontrolou a soupeře k ničemu nepustili. Opět se nám nepodařilo proměnit několik dalších příležitostí.

Utkání 2:

Bílý – Ústí B 5:0

3´- 1:0 Hudec (Sozanský), 12´- 2:0 Dotzauer (Fáč), 14´- 3:0 Dotzauer (Sozanský), 16´- 4:0 Stolec, 27´- 5:0 Fuchs (Dotzauer)

Do utkání jsme vstoupili dobře a ve 3min. se nám povedla rychlá kombinační akce, kterou do prázdné branky zakončil Hudec 1:0. Ve 12 min. Fáč výhozem od brány našel na půlce Dotzauera ten se zbavil obránce a sólový unik proměnil 2:0. Ve 14 min. jsme převedli další rychlou kombinační akci a Dotzauer si zopakoval úspěšně sólový únik 3:0. V 16 min. po rohovém kopu uklidil odražený balón do branky Stolec 4:0. Skóre uzavřel pátou brankou ve 27 min. Fuchs. Dva důležité zákroky za stavu 1:0 a 2:0 předvedl Míra Fáč. Utkání jsme zaslouženě vyhráli.

Utkání 3:

Žlutí – Ústí B 2:0

18´-1:0 Václavík (Majka), 24´- 2:0 Majka

Vyrovnané utkání, ve kterém nám dělal problém důraz a rychlost soupeře. Ve druhé polovině se nám podařilo dvakrát skórovat po pěkných kombinačních akcí a utkání jsme vyhráli 2:0

Utkání 4:

Bílý – Ústí A 1:0

5´- 1:0 Štursa

Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém jsme hráli pozorně v obraně a hostům nedovolili přímou střelu na bránu. Jedinou branku utkání vstřelil již v 5 min. Štursa. Některé další příležitosti po rychlých protiútocích jsme nevyužili. Tu největší neproměnil Ondra Štursa, když natřikrát nedostal míč do branky.

.

Stručné zhodnocení utkání: V prvním poločase jsme na soupeře vletěli a zaskočili ho aktivní hrou. V obou utkání jsme byli lepším týmem. Ve druhém poločase Ústí hru vyrovnalo, ale kluci díky maximálnímu nasazení nedovolili ani na chvilku soupeři utkání zdramatizovat. Za dnešní výborný týmový výkon zaslouží všichni hráči velkou pochvalu.

Dne:  4.11.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider