FK Baník Sokolov U13 – Junior Děčín U13 16:3 (10:2)

Žlutí: Süttö – Hlaváček, Kříž - Hudec, Dolejší, Immer, Synek – Václavík(1.pol.)

Bílý: Škarda – Chmelenský, Stolec – Dvořák, Šrursa, Fuchs, Sozanský – Shorný

(Svojanovský, Valenta, Jirkovský)

Utkání 1:

Žlutí – Děčín A 1:2

14´- 1:0 Bursík (Václavík), 22´-1:1, 27´- 1:2

V prvním poločase náš výkon nesnesl absolutně žádné měřítko ligového utkání. Někteří hráči to pojali spíše jako výlet. Nebyli jsme schopni si přihrát a z toho vznikali ztráty míče a následné protiútoky domácích. Hráčům chyběl pohyb a od toho se celé utkání odvíjelo. Oproti tomu se nám postavil tým, který chtěl hrát, byl nažhavený, slušně kombinoval a snažil se napadat, což nám dělalo velké problémy. Proto jsme zaslouženě prohráli.

Utkání 2:

Bílý – Děčín B 9:0

3´- 1:0 Štursa (Shorný), 8´- 2:0 Dvořák, 13´- 3:0 Shorný (Chmelenský), 15´- 4:0 Chmelenský (Jirkovský), 17´- 5:0 Valenta, 20´- 6:0 Štursa (Sozanský), 22´- 7:0 Valenta, 23´- 8:0 Dvořák (Sozanský), 27´- 9:0 Sozanský (Shorný)

V prvním poločase jsme nastoupili proti slabšímu týmu Děčína a bylo to na hřišti vidět. Naši hráči měli více ze hry, kombinací soupeře snadno přehráli a nasázeli 9 branek.

Utkání 3:

Žlutí – Děčín B 5:0

7´- 1:0 Fišer (Dolejší), 10´- 2:0 Fišer, 15´- 3:0 Link (Fišer), 15´- 4:0 Fišer (Šour), 26´- 5:0 Hlaváček (Kříž)

V druhém poločase jsme předvedli zlepšený výkon, ale je třeba říct, že soupeř nám to hodně ulehčil.

Utkání 4:

Bílý – Děčín A 1:1

19´- 1:0 Fuchs, 27´- 1:1

S těžším soupeřem v druhé půli měli kluci více práce. Soupeř kombinoval, napadal a dostával se do šancí. Naše protiútoky končili před vápnem a nevycházela nám finální přihrávky. Přesto jsme vstřelili první gól. Na ten dokázali domácí odpovědět a po přetaženém centru z pravé strany jsme inkasovali gól hlavou na konečných 1:1.

Stručné zhodnocení utkání: Na začátek musím pochválit první tým Děčína, který v obou zápasech předvedl velmi dobrý výkon a byl pro nás více než rovnocenný soupeř. Díky přehrání, výrazně slabšího druhého týmu Děčína jsme si připsali povinné vítězství. Hlavní cíl tohoto utkání bylo, aby dostali větší prostor hráči, kteří nemají odehráno tolik minut, což jsme si splnili. Vysoké vítězství nesmí zastřít náš špatný výkon proti prvnímu týmu Děčína.

Dne:  28.4.13                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider