FK Baník Sokolov U13 – Meteor Praha U13 27:1 (15:0)

Žlutí: Süttö – Link, Kříž - Dvořák, Dolejší, Bursík, Synek - Václavík

Bílý: Škarda – Hlaváček, Chmelenský, Dlouhý – Valenta, Štursa, Fuchs – Dotzauer

(Immer, Svojanovský, Šour)

Utkání 1:

Žlutí – Meteor A 7:0

4´- 1:0 Václavík (Link), 6´- 2:0 Václavík (Bursík), 11´- 3:0 Dolejší (Link), 12´- 4:0 Václavík (Dolejší), 18´- 5:0 Dolejší, 22´- 6:0 Hudec (Dolejší), 23´- 7:0 Link

Po celé utkání jsme byli lepší a vytvářeli si spoustu šancí. Soupeř si nevytvořil jedinou šanci. My jsme dobře kombinovali, dařilo se nám ve hře 1na1, hned po ztrátě míče se nám dařilo napadaní  a zpětné získání míče.

Utkání 2:

Bílý – Meteor B 8:0

6´- 1:0 Štursa (Dotzauer), 13´- 2:0 Štursa (Fuchs), 14´- 3:0 Dlouhý (Štursa), 19´- 4:0 Dotzauer (Štursa), 20´- 5:0 Štursa (Dotzauer), 23´- 6:0 Dotzauer (Štursa), 27´- 7:0 Fuchs (Dlouhý), 29´- 8:0 Fuchs (Svojanovský)

V prvním dnešním utkání se klukům dařila kombinace, dobře napadali rozehrávku soupeře a celkově hostům nic nedovolili. Celkem se dařila i střelba a kluci jednoznačně utkání ovládli a zaslouženě vyhráli 8:0.

Utkání 3:

Žlutí – Meteor B 8:0

3´- 1:0 Václavík, 5´- 2:0 Dvořák (Dolejší), 6´- 3:0 Dvořák, 17´- 4:0 Bursík (Hudec), 18´- 5:0 Fišer, 19´- 6:0 Link (Fišer), 23´- 7:0 Fišer (Dolejší), 24´- 8:0 Link (Václavík)

Podobný průběh jako první poločas. Opět naše stálá převaha a spousta šancí. V tomto poločase se soupeř prakticky nedostal před naší branku.

Utkání 4:

Bílý – Meteor A 4:1

3´- 1:0 Dotzauer (Valenta), 5´- 2:0 Dotzauer (Dlouhý), 11´- 2:1, 12´- 3:1 Štursa, 21´- 4:1 Štursa (Dotzauer)

V druhém utkání kluci povolili z tempa a to se promítlo na celkové hře, kdy se dopustili několika nepřesností v rozehrávce. Přesto i tentokrát soupeře přehráli a zvítězili 4:1.

Stručné zhodnocení utkání: Do utkání jsme šli s cílem napravit nepovedený zápas na Kladně a to jak výsledkově, tak především předvedenou hrou. To se nám povedlo a zaslouženě jsme vyhráli. V dalším utkání zajíždíme k derby do Varů. Pevně věřím, že jsme se tímto utkáním dostali opět do pohody.

Dne:  1.9.12                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider