FK Baník Sokolov U13 – SK Kladno U13 10:1 (7:0)

Žlutí: Sütto – Link, Kříž - Václavík, Dolejší, Bursík, Synek - Fišer

Bílý: Fáč – Stolec, Dlouhý – Valenta, Šrursa, Fuchs, Sozanský – Dotzauer

(Chmelenský, Shorný, Jirkovský)

Utkání 1:

Žlutí – Kladno A 4:0

1´- 1:0 Fišer (Václavík), 11´- 2:0 Dolejší (Bursík), 15´- 3:0 Fišer (Hudec), 24´- 4:0 Dolejší (Link)

Z naší strany velmi povedené utkání. Kluci dobře napadali a zodpovědné bránili. Po dvou gólech Fišera a Dolejšího zasloužená výhra 4:0.

Utkání 2:

Bílý – Kladno B 3:0

10´- 1:0 Dotzauer (Fuchs), 21´- 2:0 Dotzauer (Jirkovský), 29´- 3:0 Štursa ( Dotzauer)

Do utkání jsme vstoupili aktivní hrou a zhruba prvních 15 min. jsme byli lepším týmem. Jediným negativem bylo, že se nám nepodařilo proměnit několik dobrých šancí. První gól vstřelil v 10. min Dotzauer po přihrávce Fuchse. Kladno se začalo prosazovat zhruba od 16. min. Dostali se do několika příležitostí, které s přehledem řešil Míra Fáč. Druhou branku vstřelil opět Wolfi Dotzauer, když se dostal k dorážce po střele Jirkovského. Skóre utkání uzavřel ve 29. min. Štursa, který se po přihrávce Dotzauera dostal do samostatného úniku a po kličce brankáři zakončil do prázdné branky.

Utkání 3:

Žlutí – Kladno B 1:0

17´- 1:0 Fišer (Dolejší)

Vyrovnané utkání plné osobních soubojů, které na naší stranu strhl v 17. min. Patrik Fišer.

Utkání 4:

Bílý – Kladno A 2:1

1´- 1:0 Dotzauer (Štursa), 4´- 2:0 Dotzauer (Valenta), 29´- 2:1

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a již ve 4. min. po dvou brankách Wolfa vedli 2:0. Po té naše aktivita začala opadat a utkání se začalo vyrovnávat. Dokonce nás začalo Kladno v některých okamžicích i přehrávat. Což bylo způsobeno naší špatnou rozehrávkou od brány. Chyběl pohyb a lepší výběr místa. V těchto chvílích opět čaroval Míra Fáč.  Kladno zaznamenalo čestný úspěch ve 29. min. po rohovém kopu, kterému předcházela chycená penalta.

Stručné zhodnocení utkání: O osudu utkání rozhodl především první poločas, ve kterém se nám podařilo vstřelit 7 branek. Velmi pozitivní je pro nás výkon obou brankářů. Jsme rádi, že kluci navázali na výkony z podzimních domácích utkání a předvedli, že jsme se na jarní část připravili.

Dne:  24.3.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider