FK Baník Sokolov U13 – Slavoj Vyšehrad U13 3:11 (2:6)

Žlutí: Škarda – Hlaváček, Link - Fišer, Bursík, Immer, Synek – Václavík

Bílý: Fáč – Chmelenský, Svojanovský – Dvořák, Dotzauer, Sozanský, Valenta – Shorný

(Süttö)

Utkání 1:

Žlutí – Vyšehrad A 2:2

10´- 0:1, 19´- 1:1 Václavík (Hudec), 27´- 1:2, 30´- 2:2 Fišer (Václavík)

V prvním utkání jsme byli horším týmem a většinou jsme se jen bránili domácím útokům. Ti se lépe pohybovali a kombinovali. Přesto se nám podařilo uhrát nerozhodný výsledek.

Utkání 2:

Bílý – Vyšehrad B 0:4

3´- 0:1, 5´- 0:2, 15´- 0:3, 23´- 0:4

Po celý poločas jsme byli horším týmem. Domácí nás přehrávali pohybem a důrazem. My jsme, kromě dvou akci neohrozili domácí branku. Když se neprosadil individuálně Dotzauer, tak jsme byli úplně bezradný. V defenzivě jsme byli laxní a nechali soupeře často jednoduše zakončovat. Proto jsme zaslouženě prohráli.

Utkání 3:

Žlutí –Vyšehrad B 0:1

20´- 0:1

Vyrovnané utkání, které jsme prohráli šťastným gólem domácích. Bohužel jsme nedokázali proměnit ani jednu z našich vytvořených gólových šancí.

Utkání 4:

Bílý – Vyšehrad A 1:4

1´- 1:0 Dotzauer (Svojanovský), 8´- 1:1, 14´- 1:2, 27´- 1:3, 29´- 1:4

Na začátku druhého poločasu vstřelil Dotzauer jedinou branku bílého týmu. Když na půlce převzal míč, poradil si se dvěma obránci domácích a zakončil. Bohužel od té doby měl druhý poločas podobný průběh jak ten první. Spoustu prohraných osobních soubojů, nepřesná kombinace, strach některých našich hráčů z většího soupeře. To vše dalo pro nás ještě přijatelný výsledek 1:4

Stručné zhodnocení utkání: K dalšímu těžkému utkání bez několika hráčů základního kádru jsme zajížděli na půdu třetího Slavoje Vyšehrad. Dle našeho stavu nakonec utkání i dopadlo. Vyšehradu dokázal vzdorovat pouze žlutý tým. Bílý tým bez několika opor neměl šanci. Jedním z mála pozitiv je, že náš stav už horší snad nebude a v průběhu tohoto týdne se někteří nemocní hráči zapojí do tréninkového procesu.

Dne:  19.5.13                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider