FAŠV U14 - FK Baník Sokolov U14 1:3 (1:2)

Fáč – Shorný, Plíhal, Stolec, Synek – Šulc – Dotzauer, Bursík, Dolejší, Fišer – Štursa

Branky: 3´- 0:1 Šulc (Bursík), 14´- 0:2 Dolejší pen., 34´- 1:2, 65´- 1:3 Štursa

Střídání: 36´- Hlaváček za Shorný

36´- Link za Bursík

36´- Süttö za Fáč

50´- Dvořák za Synek

Stručné zhodnocení utkání: Utkání nenabídlo moc kvalitní podívanou. Nám se podařilo dostat rychle do vedení po krásné střele Šulce. Za dalších deset minut po faulu na Dotzauera se kopala penalta, kterou Dolejší přehledem proměnil. Místo toho, abychom dále pokračovali v aktivní hře, tak jsme přestali běhat. Přestal nás poslouchat míč a my koupili jednu nepřesnost za druhou. Domácím se podařilo snížit z ojedinělé akce. Po křížném míči za naší obranu se dostal útočník do samotného úniku a ten proměnil. Druhý poločas se naše hra ještě zhoršila. Nevycházel nám první dotek a míč nám odskakoval. Přihrávky neměli potřebnou přesnost. Hra byla zbrklá. Naštěstí pro nás neměl soupeř dostatečnou kvalitu, aby naše chyby trestal. Nakonec jsme se protrápili až do samotného konce, kdy nám domácí chybou darovali pojišťovací branku.

Dne:  28.4.14                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider