FK Baník Sokolov U14 – FK Litvínov U14 7:1 (4:0)

Sestava FK Baník:

Süttö – Stolec, Link, Štursa, Synek – Dolejší, Bursík – Dlouhý, Dotzauer, Fuchs – Fišer

Branky: 14´- 1:0 Dotzauer (Fišer), 19´- 2:0 Dotzauer (Dolejší), 29´- 3:0 Fišer (Dolejší), 34´- 4:0 Fišer (Bursík), 46´- 4:1, 54´- 5:1 Bursík (Dotzauer), 56´- 6:1 Štursa, 60´- 7:1 Dolejší

Střídání: 36´- Václavík za Fuchs

36´- Dvořák za Dlouhý

Pokutové kopy 0:1

Stručné zhodnocení utkání:  Do utkání jsme vstoupili poměrně laxně a prvních 7 minut se odehrávalo na naší polovině. Soupeř si ovšem nevytvořil žádnou šanci. Zhruba od 8. minuty jsme převzali otěže hry a po pěkných akcích vstřelili v prvním poločase čtyři branky. Ve druhém poločase hosté hrozili z ojedinělých brejků a výrazně přitvrdili svojí hru. Litvínov dokázal jedinou branku vstřelit po využití chyby našeho stopera, který při pokusu o kličku ztratil míč, ten se dostal na naši levou stranu a z následného centru míč trefil našeho hráče do ruky a kopala se penalta. Po této brance jsme opět zvýšili obrátky a přidali další tři góly. Soupeře se nám dařilo přehrávat především ve středu pole, kde nebyl schopný pokrývat naše středové hráče, kteří si dobře měnili místa. Za předvedený výkon zaslouží kluci velkou pochvalu.

Dne:  15.9.13                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider