FK Baník Sokolov U14 – FK Banik Most 1:9 (1:3)

Sestava FK Baník:

Süttö – Shorný, Plíhal, Stolec, Synek – Šulc – Bursík, Dotzauer, Dolejší, Fišer – Štursa

Branky: 5´- 1:0 Štursa (Dolejší), 20´- 1:1, 22´- 1:2, 26´- 1:3, 43´- 1:4, 47´- 1:5, 60´- 1:6, 62´- 1:7, 64´- 1:8, 66´- 1:9

Střídání: 36´- Jirkovský za Bursík

52´- Valenta za Stolec

Stručné zhodnocení utkání: Prvních deset minut bylo z naší strany celkem slušných. Vypracovali jsme si tři šance a jednu proměnili. Bohužel od té doby hrálo jenom mužstvo hostí. My se nechali zatlačit do hlubokého bloku před naše vápno. Nebyli schopni udržet míč a prakticky jsme jenom odkopávali míče. V tomto duchu probíhal i druhý poločas. I když jsme chtěli být ve druhé půli aktivnější, tak se nám to nepovedlo. Soupeř nám prostě nic nedovolil. Celkově kluci z Mostu byli rychlejší, důraznější v soubojích, lepší při hře jeden na jednoho, kvalitnější na míči a v kombinaci. Nakonec musím říct, že tento zápas byl pro nás velmi přínosný. Nejenže si můžeme z hry Mostu vzít inspiraci, ale také jsme se přesvědčili, že na ty úplně top týmy ještě nemáme a každý musíme na sobě pracovat mnohem více.

Dne:  18.5.14                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider