FK Baník Sokolov U14 – FK Motorlet Praha U14 2:1 (2:1)

Sestava FK Baník:

Süttö – Stolec, Link, Plíhal, Synek – Dolejší, Fuchs – Dlouhý, Dvořák, Sozanský – Štursa

Branky: 8´- 0:1, 24´- 1:1 Dvořák (Štursa), 28´- 2:1 Bursík (Štursa)

Střídání: 24´- Bursík za Synek

36´- Václavík za Sozanský

36´- Fáč za Süttö

42´- Fišer za Dvořák

52´- Shorný za Štursa

Pokutové kopy 0:1

První branku jsme inkasovali v 8 min. po ztrátě míče při naší rozehrávce na levé straně 0:1 V 15. min. kopali domácí penaltu, kterou naštěstí kopli nad branku. Nám se podařilo vyrovnat z první akce, když Štursa potáhl míč po pravé straně přihrál na Dana Dvořáka, který se uvolnil na vápně a střelou levou nohou vyrovnal 1:1. Ve 28. min. jsme zápas otočili, když se podařilo Štursovi proniknout do vápna, kde přihrávkou našel naběhlého Bursíka, který nadvakrát překonal domácího brankáře. Do konce utkání si obě mužstva vypracovali několik šancí, branka už však nepadla a tak jsme těsně vyhráli 2:1

Stručné zhodnocení utkání:  Do utkání jsme vstoupili velmi špatně a prvních 20 minut jsme se nedostali za půlku. Naši kluci vůbec neběhali. Ztráceli jsme míče při rozehrávce. V útoku jsme nepodrželi jeden míč a byly neustále pod tlakem domácích. Naštěstí jsme z toho velkého tlaku inkasovali pouze jednu branku. Nám se podařilo z prvních dvou šancí vstřelit dvě branky a zápas otočit. O poločase jsme si náš výkon rozebrali a druhý poločas už jsme zvládli podstatně lépe. Vytvořili jsme si několik příležitostí, kdy jsme mohli utkání rozhodnout. Takto domácí byli neustále ve hře a každá jejich útočná akce byla nebezpečná. V samém závěru nás soupeř zatlačil sérií několika po sobě jdoucích rohů, které se nám podařilo ubránit. Porážka je pro domácí velmi krutá protože dnes si za předvedený výkon, hlavně v prvním poločase nezasloužili prohrát.

Dne:  8.9.13                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider