FK Baník Sokolov U14 – FK Teplice U14 5:7 (3:1)

Sestava FK Baník:

Fáč – Shorný, Stolec, Strmiska, Synek – Šulc – Dotzauer, Dvořák, Dolejší, Fišer – Štursa

Branky: 20´- 0:1, 21´- 1:1 Štursa, 24´- 2:1 Štursa (Dotzauer), 32´- 3:1 Štursa (Shorný), 40´- 3:2, 41´- 3:3, 43´- 3:4, 48´- 3:5, 55´- 4:5 Štursa (Dolejší), 57´- 4:6, 67´- 4:7, 69´- 5:7 Dotzauer (Dolejší)

Střídání : 36´ Süttö za Fáč

50´- Bursík za Šulc

55´- Valenta za Dvořák

Stručné zhodnocení utkání: V prvním poločase měli technicky a kombinačně navrch Teplice. My hráli zodpovědně z obrany a vyráželi do rychlých protiútoků, z kterých se nám dařilo skórovat. Navíc když se dostali Teplice do šance. Nás dokázal výborně podržet Míra Fáč, který svůj výkon korunoval v závěru poločasu chycenou penaltou. V prvních pěti minutách druhé půle se obraz hry otočil. Lépe jsme kombinovali a drželi míč. Hostům se povedla ve 40 minutě brejková situace, z které snížili na 2:3 a během následujících 8 minut jsme ztratili dobře rozehrané utkání. Najednou jsme začali v obraně kupit chybu za chybou, nechali se jednoduše obcházet. Naštěstí se kluci úplně nepoložili a makali až do konce. Toto utkání nám jednoznačně odhalilo rezervy v defenzivě, na kterých musíme přes léto zapracovat, abychom příští rok byli lepší. I přes prohru si myslím, že jsme se z letošní ligovou sezónou rozloučili důstojným výkonem.

Dne:  7.6.14                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider