FK Baník Sokolov U14 – FK Teplice U14 1:6 (1:5)

Sestava FK Baník:

Süttö – Dlouhý, Plíhal, Stolec, Fuchs – Václavík, Štursa, Dotzauer, Synek – Němec, Fišer

Branky: 1´- 0:1, 5´- 0:2, 11´- 1:2 Němec (Štursa), 12´- 1:3, 14´- 1:4, 19´- 1:5, 45´- 1:6

Střídání: 14´- Link za Plíhal

36´- Fáč za Süttö

36´- Dolejší za Štursa

36´- Bursík za Němec

50´- Hudec za Václavík

Pokutové kopy 0:0

Stručné zhodnocení utkání: Utkání se rozhodlo v prvních 20 minutách, které jsme vůbec nezvládli. Hned v úvodu při malé domů nahrajeme útočníkovi přímo do běhu. Další dvě branky jsme dostali, když nám propadne míč po vzdušném souboji na polovině hřiště. Nepřišlo zajištění a domácí útočník Vasil Kušej šel sám na bránu. My jsme si za nepříznivého stavu vypracovali několik slušných příležitostí, které jsme neproměnili. Díky chybám v obrané činnosti a neproměněným šancím jsme dostali domácí na koně. Ti si začali více věřit a jednoznačně nás přehrávat. Druhý poločas se už hrálo pouze na naší branku. Nejvíce mě mrzí, že kluky upozorníme na již zmiňovaného Vasila Kušeje. Řekneme si jak na něj hrát, přesto zcela nepochopitelně dostane spoustu prostoru. Po celé utkání nás vodí jak slepé koně a vstřelí několik branek. Bylo vidět, že někteří kluci nezvládli důležitost utkání. Protože jsme věděli, že vítězný tým přezimuje na 4. pozici.

Dne:  10.11.13                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider