FK Baník Sokolov U14 – FK Ústí nad Labem U14 3:3 (2:2)

Sestava FK Baník:

Süttö – Shorný, Plíhal, Stolec, Synek – Šulc – Dlouhý, Dotzauer, Dolejší, Fišer – Štursa

Branky: 3´- 1:0 Dotzauer (Fišer), 5´- 1:1, 17´- 1:2, 19´- 2:2 Štursa (Dolejší), 54´- 2:3, 64´- 3:3 Štursa (Fišer)

Střídání: 36´- Fáč za Süttö

51´- Jirkovský za Dlouhý

56´- Bursík za Dotzauer

60´- Dvořák za Shorný

Stručné zhodnocení utkání: V utkání jsme měli dobrých prvních dvacet minut, kdy se nám podařilo soupeře zatlačit. Bohužel se nám nepovedlo ubránit dvě brejkové situace a dát více branek z vypracovaných situací. Závěr poločasu patřil hostujícímu týmu, ve kterém nás přehrával. Jeden z důvodu proč závěr nevyšel je, že jsme přepálili úvod utkáni. Kluci viděli, že na soupeře mají a nechali se strhnout. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. My se nějakých pětadvacet jen bránili. Nedařilo se nám podržet míč a rozjet pořádnou útočnou akci. V posledních deseti minutách jsme chytili druhý dech a znova zabrali. Jsem rád, že se nám podařilo vyrovnat, protože za ty povedené úseky hry si kluci nezasloužili prohrát. Celkově musím kluky pochválit. Hrábli si na dno sil a s velmi kvalitním soupeřem.

Dne:  4.5.14                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider