FK Meteor Praha - FK Baník Sokolov U14 1:7 (1:5)

Sestava FK Baník:

Fáč – Shorný, Plíhal, Stolec, Synek – Šulc – Dotzauer, Bursík, Dolejší, Fišer – Štursa

Branky: 2´- 0:1 Plíhal (Šulc), 5´- 0:2 Štursa (Shorný), 7´- 0:3 Dotzauer (Fišer), 26´- 0:4 Dotzauer (Dolejší), 29´- 0:5 Dotzauer (Dolejší), 32´- 1:5, 37´- 1:6 Šulc, 66´- 1:7 Němec (Šulc),

Střídání: 20´ Valenta za Štursa

36´ Süttö za Fáč

36´- Jirkovský za Shorný

36´- Němec za Stolec

Stručné zhodnocení utkání: O výsledku rozhodl úvod utkání, kdy v sedmé minutě jsme vedli 3:0. V prvním poločase se nám dařila kombinace a rychlý přechod do útočné fáze. Po zisku míče jsme chodili do otevřené domácí obrany a vytvářeli si šance. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak dobrý. Ztratili jsme přesnost a rychlost přihrávek. Jeden z důvodů byl, že jsme museli nuceně střídat kluky pro drobná zranění a někteří hráči se dostali na posty, na kterých hráli poprvé. Závěrem musím říct, že Meteor směrem dopředu nepředvedl vůbec špatný výkon. Několikrát nám nepříjemně zavařili před naší brankou. Z celkového pohledu je naše vítězství zasloužené.

Dne:  25.5.14                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider