FK Baník Sokolov U14 – Meteor Praha U14 3:0 (3:0)

Süttö – Dlouhý, Stolec, Kříž, Fuchs – Hudec, Dotzauer, Bursík, Synek – Fišer, Štursa

Branky: 5´- 1:0 Hudec (Fišer), 16´- 2:0 Synek (Dotzauer), 19´- 3:0 Dotzauer

Střídání:   36´- Fáč za Süttö

36´- Plíhal za Kříž

36´- Dvořák za Hudce

36´- Shorný za Synek

52´- Valenta za Bursík

52´- Hlaváček za Fišer

Skóre utkání v 5 min. otevřel Kuba Hudec, když dorazil střelu Patrika Fišera 1:0. V 16 min. se po krásné přihrávce Wolfa Dotzauera do kraje hřiště prosadil Ondra Synek 2:0. Skóre utkání uzavřel Wolf Dotzauer, který dobře na polovině hřiště napadal hostující stopery na kterých získal míč a své sólo zakončil brankou na 3:0

Stručné hodnocení utkání: Nám se povedlo velmi slušně prvních 20 minut utkání. Už před vstřelenou brankou jsme si vytvořili dvě slibné šance, které jsme měli proměnit. V této fázi hry jsme se dobře pohybovali, napadali a kombinovali tím pádem jsme dostáli soupeře pod stálý tlak a přišli branky i další šance. Bohužel jsme v tomto tempu nevydrželi a v poslední části poločasu už jsme si tolik šancí nevytvořili. Druhý poločas už tak dobrý nebyl. V naší hře se hlavně ze začátku objevovalo spoustu nepřesných nákopů čím si kluci zjednodušovali rozehrávku místo toho, aby se pokoušeli o konstruktivní založení útočné akce. I tak jsme druhý poločas odehráli v pohodě a hra probíhala pod naší kontrolou. Soupeř se za celé utkání dostal ke dvěma zakončením a z toho pouze jedno bylo nebezpečné, když nám utekl hostující útočník. Takže jsme si připsali naprosto zasloužené vítězství.

Dne:  27.10.13                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider