FK Baník Sokolov U14 – SK Kladno U14 5:1 (4:0)

Sestava FK Baník:

Süttö – Shorný, Plíhal, Stolec, Synek – Fuchs – Dotzauer, Šulc, Němec, Fišer – Štursa

Branky: 18´- 1:0 Němec (Plíhal), 20´- 2:0 Bursík (Fišer), 27´- 3:0 Štursa (Němec), 32´- 4:0 Němec (Bursík), 56´- 4:1, 61´- 5:1 Štursa (Valenta)

Střídání: 12´- Bursík za Fuchs

36´- Link za Fišer

47´- Valenta za Němec

Stručné zhodnocení utkání: V utkání jsme předvedli úplně rozdílný výkon než v Litvínově. Byl lepší pohyb a kombinace. Dobře jsme si počínali při bránění nejlepšího hráče hostí Kotoučka. Hlavně v prvním poločase naše obrana byla velmi pozorná. V útočné fázi jsme byli díky rychlostním hráčům v záloze a útoku neustále nebezpeční. Velká škoda je neproměněných šancí na začátku druhého poločasu, kde jsme měli utkání definitivně rozhodnout. Zhruba od poloviny poločasu nás dostali hosté pod tlak. Nám se v obraně začali objevovat okénka. Z tohoto tlaku jsme dostali branku. Další situace spolehlivě vyřešil Míša Süttö. Nápor hostí se nám podařilo definitivně zlomit pátým vstřeleným gólem. Celkově za předvedený výkon zaslouží kluci pochvalu. Bohužel stínem utkání je zranění Nicolase Fuchse. Tímto bych mu chtěl popřát brzké uzdravení a rychlí návrat mezi nás.

Dne:  20.4.14                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider