FK Baník Sokolov – Aš/Skalná 8:0 (0:0)

Sestava FK Baník:

Škarda – Hlaváček, Bufka (99), Chmelenský, Jirkovský – Prajka (99), Bursík – Shorný, Pavlas (99), Hudec – Smatana (99)

Branky: 38´- 1:0 Dotzauer (Pavlas), 40´- 2:0 Pavlas (Dotzauer), 47´- 3:0 Václavík (Dotzauer), 53´- 4:0 Dotzauer (Prajka), 63´- 5:0 Smatana (Dotzauer), 65´- 6:0 Smatana (Václavík), 67´- 7:0 Václavík (Prajka), 70´- 8:0 Pavlas (Václavík)

Střídání: 24´- Dotzauer za Hudec

24´- Svojanovský za Hlaváček

24´- Václavík za Bursík

30´- Bursík za Prajka

36´- Hudec za Smatana

50´- Smatana za Shorný

50´- Hlaváček za Jirkovský

50´- Prajka za Pavlas

60´- Pavlas za Bursík

60´- Jirkovský za Chmelenský

60´- Shorný za Dotzauer

Stručné zhodnocení utkání: Ve vloženém 13. kole Krajského přeboru jsme přivítali tým Aše. Po úvodním oťukávání, které nám trvalo zhruba prvních 15 minut, jsme soupeře zavřeli na jeho polovině a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Bohužel se nám nepodařilo v prvním poločase proměnit ani jednu a tak skóre bylo 0:0. Ve druhém poločase jsme navázali na aktivní hru z prvního a konečně se prosadili i střelecky. Ve střílení a připravování branek byli nejvíce aktivní dva nejmladší hráči Dotzauer s Václavíkem, kteří se podíleli na všech brankách. Po nepovedeném utkání s M. Lázněmi si kluci spravili chuť a přesvědčili se, že když podáme týmový výkon tak můžeme hrát i proti fyzicky vyspělejším hráčům.

Dne:  3.9.13                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider