FC Františkovy Lázně – FK Baník Sokolov 3:2 pen. (1:0)

Přibys (99) – Jirkovský, Bufka (99), Herda (99), Hlaváček – Dlouhý, Pavlas (99), Link, Valenta – Tancl (99), Kompit (99)

Branky: 25´- 1:0, 50´- 1:1 Kompit (Timko), 52´- 1:2 Fáč, 62´- 2:2

Penalty:  3:2 Valenta x, Herda x, Timko, Bufka, Přibys x

x- neproměnili

Střídání: Fáč, Timko (99)

Stručné zhodnocení utkání: Utkání skončilo po 70. min. 2:2 O vítězi rozhodli penalty. V těch byl domácí tým úspěšnější. Fr. Lázně po většinu zápasu velmi dobře bránil a vyráželi do rychlých protiútoků, při kterých nás několikrát podržel Přibys. Nám se především v prvním poločase nedařila moc kombinace a často jsme ztrácely míče. Proto jsme soupeřovu branku ohrožovali hlavně střelami ze střední vzdálenosti. Druhý poločas už byl z naší strany výrazně lepší. Soupeře jsme zatlačili a vytvořili si několik dobrých šancí. Paradoxně jsme branky z těchto vypracovaných příležitostí nedali. Góly jsme vstřelili po chybách a nedorozumění v obraně domácích. Celkově kluci především v druhém poločase makali. Bohužel nám chyběla větší kvalita v zakončení. Také jsme si měli lepé počínat při bránění rychlých protiútoků domácího týmu.

Dne:  5.4.14                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider