FK Baník Sokolov – Hvězda Cheb 6:1 (3:0)

Sestava FK Baník:

Škarda – Hlaváček, Stolec, Link, Jirkovský – Štursa, Fuchs – Valenta, Dotzauer, Václavík - Shorný

Branky: 14´- 1:0 Shorný (Valenta), 20´- 2:0 Václavík (Shorný), 32´- 3:0 Valenta, 39´- 3:1, 43´- 4:1 Dlouhý (Valenta), 50´- 5:1 Fuchs (Dotzuer), 60´- 6:1 Václavík

Střídání: Dlouhý, Fišer, Synek

Stručné zhodnocení utkání: Do utkání jsme tentokrát šli bez hráčů r.99. Tento předehrávaný zápas jsme pojali jako zkušební a na získání sebevědomí po nakládačce na Kladně. Na nepříliš kvalitním trávníku jsme se snažili o kombinaci a držení míče což se nám celkem dařilo. Soupeř měl v prvním poločase několik nebezpečných brejkových situací. Ve druhém poločase už domácím docházeli síly a už se téměř k ničemu nedostali. Branku jsme inkasovali po naší chybě, když jsme špatně rozehráli od naší branky. Utkání jsme vyhráli zaslouženě.

Dne:  29.9.13                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider