FK Baník Sokolov U15 – Dynamo Č. Budějovice U15 2:3 (2:0)

Sestava FK Baník:

Süttö – Deme, Burda, Stolec, Fišer – Dvořák, Šulc – Dlouhý, Dolejší, Čečák - Štursa

Branky: 19´- 1:0 Štursa ( Šulc), 29´- 2:0 Dlouhý (Štursa), 58´- 2:1, 64´- 2:2, 66´- 2:3,

Střídání : 36´ Václavík za Čečák

48´ Lorenc za Dvořák

55´ Shorný za Fišer

Stručné zhodnocení utkání: Budějovice byli po celé utkání lepším týmem. Do první branky si nevytvořili větší šanci. My byli především v prvním poločase nebezpečný z brejkových situací. Ve dvou případech jsme byli úspěšný a měli další dvě velké šance. Na začátku druhé půle mohl skórovat Dolejší. Od té doby se začalo hrát jenom na naší branku a tlak hostů narůstal. Po první inkasované brance jsme se totálně položili a v závěru inkasovali ještě dvě branky.

Dne:  26.5.15                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider