FK Dukla Praha - FK Baník Sokolov U15 5:3 (2:2)

Sestava FK Baník:

Fáč – Deme, Burda, Plíhal, Fišer – Stolec, Šulc – Štursa, Dolejší, Čečák - Václavík

Branky: 4´ - 1:0, 6´- 1:1 Čečák (Václavík), 24´- 1:2 Dolejší, 30´- 2:2, 38´- 3:2, 47 – 4:2, 62´- 5:2, 67´- 5:3 Štursa (Lorenc)

Střídání : 36´ Dvořák za Stolec

50´ Dlouhý za Čečák

56´ Synek za Fišer

62´ Shorný za Deme

64´ Süttö za Fáč

64´ Link za Dolejší

64´ Lorenc za Václavík

Stručné zhodnocení utkání: Do utkání jsme neměli dobrý vstup. Dukla se ujala vedení, když jsme byli nedůrazní ve středu hřiště a naši čtyři hráči se nechali obejít jedním. Podařilo se nám rychle vyrovnat po akci Štursy. Zakončil Vaclavík a vyražený míč vstřelil do brány Čečák. Následně měla více ze hry Dukla. Nám se nedařila kombinace a často jsme ztráceli míče. Přesto jsme se dostali do vedení, když Dolejšího centr zapadl za zadní tyč. Domácí vyrovnali po hloupé ztrátě míče na naši levé straně, kdy jsme je pustili do brejkové situace. Druhý poločas se nám vůbec nepovedl. Hned v úvodu jsme inkasovali. Hráči Dukly dobře kontrolovali míč. Chybělo nám více pohybu, agresivity v soubojích a napadání. Druhý poločas se odehrál skoro celý na naší polovině. Dukla vyhrála zaslouženě.

Dne:  16.5.15                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider