FK Baník Sokolov – FK Baník Most 4:1 (2:1)

Sestava FK Baník:

Fáč – Deme, Stolec, Hůrka, Fišer – Dvořák, Šulc – Dolejší, Lorenc, Čečák - Štursa

Branky: 20´- 1:0 Štursa ( Dolejší), 21´- 1:1, 30´- 2:1 Štursa (Šulc), 36´- 3:1 Dolejší (Šulc), 54´- 4:1 Dolejší

Střídání : 36´ Plíhal za Dvořák

36´ Fáč za Süttö

36´ Synek za Fišer

47´ Shorný za Deme

47´ Bursík za Čečák

Stručné zhodnocení utkání: V prvním poločase se na obou stranách objevovalo hodně nepřesností v kombinaci. Přesto jsme byli mírně lepší a vytvořili si několik dobrých šancí. Především šance Dolejšího volali po brance. Do vedení nás dostal Štursa. Bohužel hned za minutu jsme nechali soupeře vyrovnat po zbytečné ztrátě ve středu hřiště. Do konce poločasu nám vrátil opět vedení Štursa, který proměnil sólový únik po přihrávce Šulce. Druhý poločas pro nás začal dobře a hned v úvodu Dolejší zvýšil na 3:1. Tento moment nás uklidnil a utkání jsme si bez větších problémů dohrály. Navíc Dolejší přidal pojišťovací čtvrtou branku. Během druhého poločasu jsme soupeři prakticky nedovolili ohrozit naší branku. Celkově jsme vyhráli zaslouženě. Pro sebevědomí kluků je výhra důležitá.

Dne:  15.3.15                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider