Viktoria  Plzeň U15 - FK Baník Sokolov U15 3:2 (1:1)

Sestava FK Baník:

Süttö – Deme, Stolec, Burda, Fišer – Dvořák, Šulc – Dlouhý, Dolejší, Čečák - Václavík

Branky: 9´- 1:0, 16´- 1:1 Burda pen., 39´- 1:2 Štursa (Dvořák), 41´- 2:2, 49´- 3:2,

Střídání : 36´ Štursa za Václavík

49´ Lorenc za Dolejší

61´ Shorný za Dlouhý

Stručné zhodnocení utkání: V úvodu utkání nás soupeř přehrával a zaslouženě se dostal do vedení. Domácí byli lepší na míči, ale naši kluci díky nasazení a bojovnosti postupem času začali hru srovnávat. Vyrovnání přišlo po faulu na Demeho, který byl sražen ve vápně. Následnou penaltu proměnil Burda. V dalším průběhu prvního poločasu domácí hrozili především ze standardních situaci a my rychlím přechodem do útoku po zisku míče. Do druhého poločasu jsme vstoupili lepé. Soupeře jsme napadali, nedali mu čas na rozehru. Díky tomu jsme se dostali do vedení. Dvořák vybojoval na polovině hříště míč přihrál ho Štursovi, který se prosadil přes domácí stropery. Bohužel jako minulý týden jsme vedení nedokázali udržet. Místo toho, abychom hru zklidnili, více se snažili držet míč a nikam se nehnali. Tak jsme se nechali strhnout hrou a hráli fotbal nahoru dolů. Toho domácí využili a obrátili vývoj zápasu na svoji stranu. Až do konce jsme se snažili o vyrovnání. Dokázali jsme v závěru soupeře zatlačit. K tížené brance nám chybělo více střel z vápna a lepší provedení centrovaných míčů do vápna, které většinou skončili na rukavicích brankáře. Kluci opět odehráli dobré utkání proti kvalitnímu soupeři. Bohužel na zisk aspoň jednoho bodu to nestačilo.

Dne:  4.4.15                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider