Soutěž:  ČLMŽ

  

Datum a čas:  4.9. 2011- 11.45

 

Kolo: 4.

              .       

Hřiště a povrch:  Sokolov – UMT.

 

 

 

 FK Baník Sokolov U12 -  FK Viktoria Žižkov 5:5 (3:1)

 

Sestava FK Baník:

Žlutí: Buják – Stolec, Link, Svojanovský – Valenta, Dozauer, Dlouhý – P. Fišer

        ( Kříž, Korbel, Immer, Škarda )

Bílý: Kraus – Trávníček, Dolejší, Zubanič  –  Hlaváček, Sozanský, Fuchs – Majka

        ( Synek, M. Fišer, Václavík )

 

Branky:  Žlutí: 32 – 0:1, 40 – 0:2, 58 – 0:3

Bílý: 9 – 1:0 Majka (Václavík), 24 – 2:0 Majka (Sozanský), 28 – 2:1, 30 3:1 Hlaváček ( Dolejší), 43 - 4:1 Sozanský (Majka), 56 - 5:1 Fuchs (Majka), 58 – 5:2.

 

Stručné zhodnocení utkání: Do zápasu jsme šli s tím, že se nesmí opakovat první zápas s Mostem. Předešlé výsledky soupeře v nás vzbudili respekt. My jsme chtěli navázat na zlepšený výkon z Kladna a to si myslím, že se nám povedlo. Soupeř byl o trošku lepší v poli a vytvořil jsi i několik nebezpečných šancí. Nám se dařilo vyrážet do nebezpečných protiútoků a ty zakončovat. Vytvořili jsme si i více vyložených brankových příležitostí. Jen škoda, že se nám nepodařilo dát víc branek. Ze všech šancí asi nejnadějnější byli tři Majkovi, kdy mu obránci dvakrát vykopli míč z prázdné branky a jednou ze samostatného úniku, kdy přehodil brankáře a trefil tyč. Největší šanci měl Václavík, když z metru netrefil prázdnou bránu. Jinak bych chtěl kluky za předvedený výkon pochválit a v dalších zápasech pokračovat ve zlepšených výkonech. 

 

Dne:  4.9.11                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider

 

 

Hodnocení se vztahuje především k bílému týmu.

 

 

Kontakt


© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode