FK Baník Sokolov U12 -  FA Šluknovského výběžku 14:4 (5:2)

Žlutí: Škarda – Chmelenský, Dolejší, Immer – Dotzauer, Link, Václavík – P. Fišer

( M. Fišer, Korbel, Synek )

Bílý: Buják – Stolec, Kříž, Svojanovský – Hlaváček, Sozanský, Fuchs - Majka

( Zubanič, Valenta, Šour, Kraus )

Branky:

Žlutí: 5‘- 1:0 P. Fišer, 24‘- 2:0 P. Fišer, 35‘- 3:0 P. Fišer, 40‘ – 3:1, 48‘ – 4:1 Korbel, 52‘ – 5:1 Václavík,  26‘ – 6:1 Václavík

Bílý: 10‘ – 1:0 Majka (Fuchs), 13‘ – 1:1, 13‘ – 1:2, 18‘ – 2:2 Sozanský (Šour), 30 – 3:2 Majka PK., 42‘ – 4:2 Majka (Sozanský), 44‘ – 5:2 Svojanovský (Majka), 50‘ – 6:2 Majka (Sozanský), 54‘ – 7:2 Sozanský PK., 59 – 8:2 Fuchs (Valenta), 60 – 8:3,

Utkání 1 :

Žlutí – FAŠV A 2:0

V 5 min. otevřel skóre P. Fišer 1:0. Poté se hrál pohledný kombinační fotbal. Soupeř hrozil především z brejků, které zachytávala naše obrana, když už něco prošlo, tak zasáhl výborně Škarda. Ve 24 min. se opět prosadil Páťa Fišer 2:0.

Utkání 2 :

Bílý –  FAŠV B 3:2

Na soupeře jsme vlítli a do 10 minuty jsme byli jasně lepší. Náš tlak vyvrcholil v 10 min.,  když se po přihrávce Fuchse prosadil Majka 1:0. Po vstřelené brance jsme přestali hrát aktivně a vybrali si slabší šestiminutovku.  To se nám vymstilo ve 12. minutě, kdy hosté otočili skóre dvěma slepenými brankami. Tlak hostů vyvrcholil v 16. minutě penaltou. S níž jsi Buják poradil. To nás povzbudilo a opět jsme přidali na aktivitě. V 18. minutě se po přihrávce Šoura dostal ke střele Sozanský a vyrovnal na 2:2. Během posledních 12 minut byli šance na obou stranách. Ve 30 minutě byl ve vápně faulován Sozanský. K penaltě se postavil Majka a s přehledem proměnil 3:2

Utkání 3 :

Žlutí – FAŠV B 4:1

První branku střelil P. Fišer 1:0. Soupeř hrozil především z brejků. V 10 minutě nám po levé straně hosté utekli a srovnali na 1:1. V 18 minutě se ocitl sám před brankou Korbel a zvýšil na 2:1. Ve 22. minutě navýšil skóre Václavík 3:1. Ve 24. minutě hosté kopali penaltu, ovšem zákrok dne předvedl Adam Škarda vytáhl ránu směřující pod břevno. Skóre uzavřel ve 26. minutě Václavík, který všem upláchnul 4:1. V utkání bylo k vidění několik velmi kvalitních individuálních výkonů. Kluci hráli kombinačně a tím se dostávali do brankových příležitostí. Soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli.

Utkání 4 :

Bílý – FAŠV A 5:1

Ve 12. minutě vstřelil branku Majka po přihrávce Sozanskýho 1:0. Ve 14. min. střelil svou první branku v sezoně Svojanavský asistoval Majka 2:0. Při třetím gólu si zopakovali spolupráci nahrávač Sozanský a střelec Majka 3:0. V 24. minutě proměnil penaltu Sozanský. O pět minut později se prosadil Fuchs, přihrával Valenta. Ve 30. minutě hosté korigovali na konečných 5:1. Oproti prvnímu poločasu kluci předvedli lepší výkon a také zaslouženě vyhráli.

Stručné zhodnocení utkání: Z výkonu v zápase mám velmi dobrý pocit, byl nejlepší v této sezóně. Chtěli jsme hrát aktivně, hned po ztrátě míče byl pokyn napadat. Myslím, že se klukům tento záměr povedl splnit. Soupeř byl nebezpečný hlavně z rychlých protiútoků. Měl ve svém týmu několik velmi talentovaných hráčů. Musím především pochválit naše hráče za přístup, nasazení, snahu o kombinaci.

Dne:  17.10.11                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider