FK Baní k Sokolov U12 – FAŠV Varnsdorf 9:5 (3:3)

                         

Sestava FK Baník:

Žlutí: Fáč – Synek, Kříž, Immer – Hudec, Dolejší, Fišer P. - Václavík

        ( Šour, Zubanič, Trávníček )

Bílý: Kraus – Stolec, Link, Svojanovský – Dlouhý, Štursa, Sozanský – Dotzauer

        ( Fišer M., Korbel, Hlaváček )

 

Branky:

 Žlutí: 5´- 1:0 Fišer P. (Václavík), 14´- 1:1, 19´- 2:1 Václavík, 52´- 2:2

 Bílý: 14´- 0:1, 25´- 0:2, 28´- 1:2 Dotzauer pen., 34´- 2:2 Dotzauer (Stolec), 38´- 2:3, 44´- 3:3 Štursa (Dotzauer), 47´- 4:3 Štursa (Korbel), 49´- 5:3 Štursa (Korbel), 49´- 6:3 Dotzauer (Štursa), 51´- 7:3 Štursa (Sozanský)

 

Utkání 1 :

Žlutí – FAŠV B 2:1

Zasloužená výhra. Měli jsme více v držení míč, ale nedostávali se do koncovky. Domácí dobře bránili a do útoku se dostávali pouze po dlouhých nákopech přes celé hřiště. Do vážnější šance se ovšem nedostali. Dobré utkání sehráli obránci Tomáš Kříž a Ondra Synek, v útoku byl nejvíce vidět Lukáš Václavík, který jeden gól dal a na druhý přihrál.

 

Utkání 2 :

Bílý – FAŠV A 1:2

Do 10 min. jsme byli lepším týmem. Dobře kombinovali a vypracovali si tři brankové příležitosti bohužel bez úspěchu. Tak přišel trest. Ve 12 min. nás ještě zachránil Láďa Kraus a ve 14 min. už i on byl krátký na samostatný nájezd 1:0. Od té doby se hra vyrovnala a domácí začali být nebezpečný. My jsme začali ztrácet spoustu míčů, protože místo trpělivé kombinační hry jsme chtěli všechny přihrávky dávat do finální fáze, což nám domácí v čele se skvělým brankářem zachytávali a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Druhý gól jsme dostali po hrubé chybě. Domácí gólman rozehrával míč od brány a my se roztáhly po celém hřišti. Čím vznikla situace 1x1, který střední obránce prohrál a tím, že nebyl nikým zajišťován, tak jsme po dalším sólu obdrželi branku na 2:0. Ve 28 min. zkorigoval z penalty Dotzauer 2:1.

 

Utkání 3 :

Žlutí – FAŠV A 0:1

Hned v začátku nás podržel Míra Fáč a podpořil tím kluky, kteří začali dobře kombinovat a připravili si několik vyložených šancí, které k brance nevedli. Rozhodující okamžik přišel v 52 min. Po souboji tělo na tělo, v našem pokutovém území, rozhodčí pískl penaltu 0:1.  Kluci si prohrát nezasloužili, ale za předvedený výkon se stydět nemusí.

 

Utkání 4 :

Bílý – FAŠV B 6:1

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme zlepšit pohyb, být trpělivý v kombinaci a hrát lépe směrem dozadu. Navíc jsme kluky vrátili na posty, na kterých hrají po většinu jarní části. To se vyplatilo. Ondra Štursa vstřelil čtyři branky, další dvě přidal Wolf Dotzauer a tak jsme zaslouženě vyhráli. Domácí se snažili, vytvořily si po našich chybách i dvě slušné příležitosti, z toho jednu Láďa chytil a druhá skončila na tyči.  

 

Stručné zhodnocení utkání:

Po dlouhé cestě a brzkém vstávání jsme si připsali pro nás povinné vítězství, na které jsme se pořádně nadřeli. Domácí oproti podzimu zaznamenali velký posun především v nasazení a agresivitě. A tým FAŠV předvedl v obou zápasech dobrý bojovný výkon podpořený kvalitním brankářem. Nám scházela větší přesnost v zakončení a to především v utkání dvě a tři. Celkový dojem z naší hry je smíšený. Žlutí dle hodnocení kolegy dojeli na koncovku. Bílý po vlažném prvním poločase v druhém zabrali a vítězství strhli na naší stranu.

 

Dne:  14.5.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider

 

 

 

 

Kontakt


© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode