FK Baník Sokolov U13 – FK Teplice U13 4:7 (3:3)

Žlutí: Škarda – Link, Kříž - Dvořák, Dolejší, Bursík, Synek - Václavík

Bílý: Fáš – Hlaváček, Chmelenský, Dlouhý – Valenta, Fuchs, Hudec – Dotzauer

( Štursa, Šour, Jirkovský)

Utkání 1:

Žlutí – Teplice A 1:3

9´- 1:0 Václavík ( Dvořák, Bursík), 21´- 1:1, 25´- 1:2, 29´- 1:3

Do utkání jsme vstoupili celkem dobře a v prvních 15 minutách jsme byli lepší týmem. A po zásluze jsme se ujali vedení 1:0, když akci na jeden dotek zakončil Václavík. Hosté v tomto časovém úseku měli několik střeleckých pokusů z dálky. Od 15 minuty se hra začala postupně vyrovnávat. Závěrečnou část jsme vůbec nezvládli. Vyrovnání přišlo ve 21´ z penalty 1:1. Ve 25´ jsme inkasovali podruhé, když jsme zahrávali rohový kop, který se nám nepovedlo zakončit a z brejku nás Teplice potrestali 1:2. Třetí gól padl do šatny.

Utkání 2:

Bílý – Teplice B 2:0

8´- 1:0 Dotzauer (Fuchs), 24´- 2:0 Štursa

V prvním poločase jsme Teplice k ničemu nepustili. Kluci velmi dobře kombinovali a vytvářeli si šance. Bohužel jsme proměnili pouze dvě. Zaslouženě jsme vyhráli 2:0

Utkání 3:

Žlutí – Teplice B 0:2

1´- 0:1, 12´- 0:2

Utkání ovlivnila první branka, kterou jsme inkasovali hned v první minutě. Hosté hráli to, co potřebovali a nepustili nás k zakončení. Zápas skončil zaslouženou výhrou Teplic 2:0

Utkání 4:

Bílý – Teplice A 1:2

9´- 0:1, 18´- 1:1 Štursa (Dotzauer), 26´- 1:2

V začátku druhého poločasu jsme nedokázali navázat na výkon z prvního. Naše hra postrádala pohyb, nasazení, přesnost, a tak se Teplice ujali v 9´ zaslouženého vedení 1:0. Obdržená branka a několik dalších šancí Teplic nás konečně probralo a postupem času jsme hru začali vyrovnávat a přicházeli i šance. V 18´vyrovnal Štursa na 1:1. Jedním z klíčových okamžiku byla neproměněná naše penalta po faulu na Štursu. Ve 26 minutě přišel rozhodující moment utkání. Nepodařilo se nám zakončit útočnou akci a z následného protiútoku jsme dostali na 2:1.

Stručné zhodnocení utkání: Utkání rozhodly naše individuální chyby. Špatné řešení brankových příležitostí. V tomto ohledu byli kluci z Teplic lepší, proto zaslouženě vyhráli.

Dne:  16.9.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider