FK Baní k Sokolov U12 -  SK Kladno 7:9 (5:2)

Žlutí: Kraus – Hlaváček, Dolejší, Immer – Valenta, Dotzauer, Václavík – Fišer P.

( Synek, Trávníček, Zubanič )

Bílý: Fáč – Stolec, Kříž, Svojanovský – Hudec, Sozanský, Dlouhý - Štursa

( M. Fišer, Korbel )

Branky:

Žlutí: 2´ - 1:0 Dotzauer ( Fišer P.), 10´ - 1:1, 15´ 2:1 Fišer P. ( Dotzauer ), 22´ - 3:1 Václavík ( Kraus ), 28´ - 4:1 Václavík ( Synek ), 31´ - 4:2, 41´ - 5:2 Václavík ( Dolejší ), 45´ - 5:3

Bílý: 4´ 0:1, 28´ - 1:1 Svojanovský ( Hudec ), 34´ - 1:2, 36´ - 1:3, 53´- 1:4, 57´ - 1:5, 57´ - 1:6, 58´ - 2:6 Sozanský ( penalta)

Utkání 1 :

Žlutí – Kladno B 4:1

V utkání jsme se ujali vedení zásluhou Dotzauera už ve 2 min. V 10 min. se hostům podařilo vyrovnat. Kluci aktivní hrou a napadáním utkání dovedli k vítězství. Opět jsme nevyužili několik dobrých možností ke vstřelení dalších branek. Dvěma brankami se blýskl Václavík a jednou P. Fišer.

Utkání 2 :

Bílý – Kladno A 1:1

Hned od 4 min. jsme prohrávali, když jsme inkasovali náhodný gól. Po centru z levé strany zapadl míč do pravé šibenice. Od toho okamžiku jsme si vytvořili územní převahu. Bohužel jsme si až na pár závarů nedokázali vytvářet větší gólové šance. Hosté hrozili především z rychlých brejků, které se nám dařili až na jednu výjimku, kdy nás podržel Míra Fáč včas zastavovat. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali ve 28 min. Po rychlé kombinační akci  Sozanský, Hudec se dostal míč ke Svojanovskému a ten krásnou střelou vyrovnal 1:1.

Utkání 3 :

Žlutí – Kladno A 1:2

Ve druhém utkání jsme nebyli horším týmem, ale hosté nás svým důrazným presinkem dostávali pod tlak. Opět jsme inkasovali jako první a na tuto branku jsme ještě dokázali odpovědět vyrovnávacím golem Václavíka na 1:1. Druhou branku jsme inkasovali po odraženém balonu, kdy naši obránci nedokázali pokrýt dorážející hráče Kladna.

Utkání 4 :

Bílý – Kladno B 1:5

Kladno nás od samého začátku dostalo pod tlak a již v 6 min. jsme prohrávali 2:0. My jsme se snažili chodit do rychlých protiútoků, které táhl po levé straně především Dlouhý. V 10 min. jsme vinou zranění přišli o stopera Kříže, to se ukázalo jako jeden z klíčových momentů. Nejenže nám zbyl už jen jeden hráč na střídání (v prvním poločase se zranil Štursa), což se projevilo především ke konci utkání, když nám došli síly, ale také jsme neměli adekvátní náhradu na tento post. Dále jsme se dopustili několika hrubých individuálních chyb. Hosté toho dokázali využít a v posledních 7 minutách nám přidali další tři branky. Nám se podařilo ve 28 min. korigovat z penalty Sozanským na konečných 1:5

Stručné zhodnocení utkání:

Utkání se mi celkově nehodnotí dobře. Po poločase jsme vedli 5:2 a nakonec prohráli. Kluky jsme v poločase upozorňovali, že nás čekají dvě těžká utkání, která začínají za stavu 0:0 a jestli chceme být úspěšný, musíme předvést stejný výkon jako v prvním. Bohužel především u bílého týmu se nám nepodařilo navázat na ten první. Jeden z důvodů bylo zranění Štursy a Kříže. Dalším, že v den zápasu vypadl pro nemoc Fuchs. A tak nám z obvyklé kostry této sedmičky zbyl, v druhém poločase, pouze Sozanský a Dlouhý. Klukům, kteří nastoupili místo nemocných a zraněných, nejde upřít snaha. Bohužel to na soupeře nestačilo.

Dne:  25.3.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider