FK Baník Sokolov U14 – FC Chomutov U14 11:0 (8:0)

Sestava FK Baník:

Süttö – Stolec, Plíhal, Strmiska, Synek – Šulc – Dotzauer, Dvořák, Dolejší, Bursík – Štursa

Branky: 2´- 1:0 Šulc, 4´- 2:0 Stolec (Šulc), 5´- 3:0 Dolejší (Štursa), 6´- 4:0 Dotzauer, 9´- 5:0 Stolec (Plíhal), 10´- 6:0 Štursa, 23´- 7:0 Dvořák (Štursa), 29´- 8:0 Strmiska (Šulc), 45´- 9:0 Václavík (Fišer), 49´- 10:0 Dotzauer (Valenta), 55´- 11:0 Fáč pen.

Střídání: 25´ Václavík za Stolec

36´ Fáč za Süttö

36´- Synek za Shorný

36´- Valenta za Dolejší

36´- Fišer za Štursa

Stručné zhodnocení utkání: Utkání mělo od samého začátku jednoznačný průběh a již v 10. minutě jsme vedli 6:0. Soupeře jsme přehráli po všech stránkách a ohrozit naší branku jsme mu dovolili v každém poločase pouze jednou. Za vítězství i předvedenou hru jsme rádi, ale měřítkem naší výkonnosti bude příští utkání s Teplicemi.

Dne:  1.6.14                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider