FK Baník Sokolov U13 – FK Litvínov U13 5:3 (2:2)

                         

Sestava FK Baník:

Žlutí: Süttö – Link, Kříž - Václavík, Dolejší, Bursík, Synek - Fišer

        (Šour, Dvořák, Hlaváček, Hudec)

Bílý: Škarda – Stolec, Chmelenský – Sozanský, Šrursa, Fuchs, Jirkovský – Dotzauer

        ( Svojanovský, Dlouhý, Valenta)

 

Utkání 1:

Žlutí – Litvínov A 1:0

22´- 1:0 Bursík (Dvořák)

V prvním utkání šlo spíše o boj než o fotbal. Úzké hřiště nahrávalo bránícímu domácímu týmu. Nám se nedařila kombinace a nedostávali se do zakončení. Utkání rozhodla jediná branka, kterou po přihrávce Dana Dvořáka vsítil Tomáš Bursík.

 

Utkání 2:

Bílý – Litvínov B 1:2

20´- 0:1, 24 ´- 1:1 Sozanský (Fuchs), 30´- 1:2 pen.

Od samého začátku domácí vystavěli obraný blok na vlastní polovině a tam čekali na naše chyby. Nám se na velmi úzkém hřišti nedařilo vůbec kombinovat a překonávat zhuštěnou obranu soupeře. Navíc jsme dělali hrubé chyby při rozehrávce, kdy naši stopeři ve snaze rozehrát většinou trefili prvního domácího hráče. První gól tak padl do naší branky ve 20 min. a byla to trefa „ala Kweunke“ z nějakých 20 m. Nám se podařilo vyrovnat ve 24 min., kdy se po přihrávce Nikiho Fuchse prosadil Robin Sozanský. Ve 30 min. po zbytečném faulu ve vápně kopali domácí penaltu a uzavřeli skóre na 1:2.

 

Utkání 3:

Žlutí – Litvínov B 2:0

3´-1:0 Kříž (Bursík), 25´- 2:0 Fišer (Dolejší)

V druhém utkání jsme vstřelili branku hned ve 3 min., což nás uklidnilo. Opět to byl spíše boj než fotbal. Ve 25 min. vstřelil Páťa Fišer branku na 2:0 a o výsledku bylo rozhodnuto. Přestože kluci nepodali nijak dobrý výkon, tak díky bojovnosti a dobrému výkonu Míši Sütta utkání vyhráli.

 

Utkání 4:

Bílý – Litvínov A 1:1

17´- 0:1, 30´- 1:1 Dotzauer (Štursa)

Druhý poločas měl podobný průběh jako první. Domácí dobře bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoku, kde nás zlobil jejich rychlostně vybavený útočník a tak nás několikrát podržel Adam Škarda. My jsme měli také několik dobrých střelecký možností, ale dnes se nám v koncovce nedařilo. V 17 min. jsme inkasovali po jednom z brejků. Nám se podařilo vyrovnat až samém závěru, když jsme vrhli poslední sílu do útoku. Ondra Štursa zatáhl míč před vápno, kde nahrál nabíhajícímu Wolfimu Dotzauerovi a ten křížnou střelou vyrovnal na konečných 1:1.

 

Stručné zhodnocení utkání: V utkání jsme nenavázali na dobré herní výkony z posledních zápasů. Po celé utkání jsme se nedokázali vyrovnat s velmi úzkým hřištěm, kde domácím nedělalo problémy zahustit svojí polovinu. Když už jsme mohli vyrazit do otevřené obrany, tak náš přechod byl pomalý a často končil na nepřesné přihrávce nebo na špatném výběru místa nabíhajících hráčů. Několikrát se kluci vedoucí míč zamotali do zbytečných kliček. Dnes nás může těšit hlavně výkony obou brankářů a vybojovaný zisk tří bodů.

Dne:  11.11.12                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider

 

Kontakt


© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode