FK Baní k Sokolov U12 -  Junior Děčín 11:3 (1:0)

Žlutí: Kraus – Stolec, Link, Dlouhý – Šour, Dotzauer, Václavík – P. Fišer

( Synek, Valenta, Dolejší )

Bílý: Škarda – Chmelenský, Kříž, Trávníček – Hlaváček, Sozanský, Fuchs - Majka

( M. Fišer, Korbel, Svojanovský )

Branky:

Žlutí: 34‘ – 0:1, 36‘ – 0:2, 53‘- 1:2 Dotzauer (Dlouhý), 59‘- 2:2 Dolejší (Dotzauer)

Bílý: 4‘ – 1:0 Fuchs (Majka), 31‘– 2:0 Sozanský (Majka), 32‘ – 3:0 Majka (Korbel), 43‘- 3:1, 51‘- 4:1 Majka (Fuchs), 55‘ – 5:1 Majka (Hlaváček), 56‘ – 6:1 Majka (Fuchs), 58‘ – 7:1 Hlaváček (Majka), 59‘ – 8:1 Sozanský (Fuchs), 60‘ – 9:1 Fuchs (Majka)

Utkání 1 :

Žlutí – Děčín A 0:0

Po celý zápas jsme byli trochu lepším mužstvem, ale nedařilo se nám proměňovat vypracované příležitosti. Přesto nám chyběl větší pohyb bez míče, větší důraz v osobních soubojích a klid v koncovce.

Utkání 2 :

Bílý – Děčín B 1:0

Nám se podařilo hned ve 4 minutě po pasu Majky na zakončujícího Fuchse otevřít skóre 1:0. Zbytek poločasu byl vyrovnaný. Domácí hráli lepé ve středu hřiště, kde nás přehrávali pohybem a kombinací. My jsme byli lepší před oběma brankami. V obraně se nám dařilo zachytávat slibně rozehrané útočné akce soupeře a prakticky jsme je nepustili k většímu ohrožení naší branky. V útočné fázi když se nám podařilo rychlou přihrávkou překonat střed hřiště jsme se dokázali dostat do brankových šancí, které jsme neproměňovali. Největší zahodil Mates Majka. Postupoval sám ze strany na brankáře místo přihrávky na úplně osamoceného a před prázdnou bránu nabíhajícího Roba Sozanského. Volil zakončení mimo bránu.

Utkání 3 :

Žlutí – Děčín B 2:2

Po špatných prvních deseti minutách, kdy jsme inkasovali dvě branky a domácí nás jasně přehráli, kluci postupně hru vyrovnali. Vypracovali jsme si několik brankových příležitostí a po gólech Dotzauera ,kdy mu asistoval Dlouhý a brance Dolejšího, asistoval Dotzauer jsme zaslouženě vyrovnali.

Utkání 4 :

Bílý – Děčín A 8:1

Do utkání jsme vstoupili opět velmi dobře. Už po dvou minutách jsme zásluhou Sozanského a Majky vedli 2:0. Do desáté minuty jsme měli hru pod kontrolou a vytvářeli si další šance. Poté domácí hru vyrovnali a ve 13 minutě snížili na 2:1. O tři minuty později mohli i vyrovnat, ale nás skvělým zákrokem podržel Adam Škarda. To byla poslední velká šance domácích. Zhruba od 20. minuty kluci soupeře zmáčkli a začali konečně proměňovat šance. Od 21 do 26 minuty se 3x prosadil Majka. Další branky postupně přidali Hlaváček, Sozanský a na konečných 8:1 po přihrávce Majky uzavřel Fuchs.

Stručné zhodnocení utkání:

Celkové skóre je pro Děčín krutý. Více než tři čtvrtě zápasu byl vyrovnaným soupeřem, který se snažil kombinovat a chvílemi nás i přehrával. Určitě to byl z těch týmu, který se pohybuje na spodku tabulky nejnepříjemnější soupeř. Nejsem moc spokojený s týmovým herním výkonem. Nedařila se nám kombinace. Hned první přihrávkou jsme ztráceli míče, byli jsme málo agresivní při napadání a v osobních soubojích. Je třeba přiznat, že hlavním rozdílem mezi soupeři byly dva výborné individuální výkony a to Matese Majky a Nikyho Fuchse, kteří se podíleli na devíti brankách a to buď gólově nebo gólovou přihrávkou.

Dne:  13.11.11                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider