FK Baník Sokolov – FK Dukla Praha 3:3 (2:1) 5:4 pk

Sestava FK Baník:

Süttö – Deme, Stolec, Burda, Dlouhý – Dvořák, Dolejší – Čečák, Štursa, Fišer – Dotzauer

Branky: 3´- 1:0 Štursa, 28´- 1:1, 32´- 2:1 Shorný (Dotzauer), 45´- 3:1 Dolejší (Václavík), 50´- 3:2, 67´- 3:3

Penalty -  Štursa, Václavík, Dotzauer, Shorný – nedal, Burda, Fišer

Střídání : 12´ Shorný za Čečák

36´ Václavík za Dvořák

68´ Fuchs za Dolejší

Stručné zhodnocení utkání: Do utkání jsme měli dobrý vstup a hned ve třetí minutě otevřeli skóre utkání. Během prvního poločasu měla více míč na kopačkách Dukla a díky tomu i vyrovnala. Kluci se po inkasované brance zvedli a do poločasu ještě vstřelili branku. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a prvních patnáct minut jsme měli hru pod kontrolou podařilo se nám vstřelit branku. Dukla snížila z první akce, kdy se ve druhém poločase dostala před naši branku. Potom se hrála vyrovnaná partie ve středu hřiště. Vyrovnávající branku jsme dostali po ztrátě míče na polovině hřiště tři minuty před koncem. V posledních minutách jsme mohli utkání rozhodnout, když Ondra Štursa šel z poloviny hřiště sám na bránu, ale v samotné koncovce už neměl dostatek sil k lepšímu zakončení. Pro nás je dobré, že jsme přidali důležitý bod po penaltovém rozstřelu. Jen nás mrzí, že po průběhu utkání nemáme body tři.

Dne:  9.11.14                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider