FK Dukla PrahaU15 - FK Baník Sokolov U15 4:2 (3:1)

Sestava FK Baník:

Süttö – Shorný, Stolec, Burda, Dlouhý – Deme – Čečák, Šulc, Hůrka, Fišer – Štursa

Branky: 11´- 1:0, 19´- 1:1 Čečák (Hůrka), 22´- 2:1, 35´- 3:1, 48´- 3:2 Fišer (Dotzauer), 61´- 4:2

Střídání : 36´ Dotzauer za Deme

36´- Synek za Čečák

54´- Dvořák za Hůrka

Stručné zhodnocení utkání: Do utkání jsme nevstoupili špatně, snaha o vysoké napadání dělala domácím problém. Naše aktivita opadla po první inkasované brance, kdy se nám nepovedlo ubránit rohový kop, kopnutý na střed malého vápna. Od té doby se naše hra změnila v chaos. Hráli jsme příliš individuálně, ve středu hřiště se utápěli v nesmyslných kličkách a nepřesných přihrávkách. Druhý gól padl po druhém rohovém kopu domácích, který byl tentokrát hraný na přední tyč. Touto brankou se domácí ještě více uklidnili, hráli dobře na míči, měli dobrý pohyb. Třetí branku jsme dostali do kabiny po hrubém nedorozumění našeho stopera s brankářem. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny v sestavě a především od Dotzauera jsme čekali, že do naší hry přinese více techniky a klidu. To se povedlo. Naše hra se zpřesnila, měli jsme více míč pod kontrolou. Bohužel se nám nedařilo dostávat do tolika šancí. Domácí hráli ve druhém poločase velmi pozorně v obraně a vyráželi do rychlých protiútoku z kterých několikrát zahrozili. Celkově si Dukla výhru zaslouží. Předvedla vyrovnaný výkon v obou poločasech a udělala méně individuálních chyb.

Dne:  23.8.14                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider