FK Baní k Sokolov U12 – FK Teplice 5:5 (3:2)

Žlutí: Kraus – Hlaváček, Kříž, Immer – Hudec, Dolejší, Václavík – Fišer P.

Bílý: Fáč – Dlouhý, Chmelenský, Svojanovský – Dotzauer, Sozanský, Fuchs – Štursa

( Link, Šour, Stolec )

Branky:

Žlutí: 1´- 0:1, 3´- 1:1 Dolejší (Václavík), 27´- 1:2, 45´- 1:3, 53´- 1:4

Bílý: 8´- 1:0 Štursa (Sozanský), 26´- 2:0 Link (Dotzauer), 31´- 3:0 Dotzauer, 37´- 3:1, 55´- 3:1 Dotzauer

Utkání 1 :

Žlutí – Teplice B 1:2

Zápas ovlivnil první inkasovaný gól hned v první minutě po chybě  naší obrany. Ve třetí minutě vyrovnal Dolejší. Přesto, že se kluci snažili dokonat obrat, tak ve 27 min. hosté z brejku zvýšili na konečných 2:1 v náš neprospěch.

Utkání 2 :

Bílý – Teplice A 2:0

V 8 min. jsme se ujali vedení po brance Štursy, kterému asistoval Sozanský 1:0. Ve 26 min. skóroval Link, když ho do samostatného úniku poslal Dotzauer 2:0. Teplice lepé drželi míč a snažili se kombinovat, ale prakticky to nevedlo k pořádné šanci jen pár střel z dálky a s těmi Míra Fáč neměl výrazný problém. My jsem hráli poctivě do obrany a chodili do rychlých protiútoků. A šance přicházeli, z čehož jsme dvě branky dali a minimálně další dvě tutovky neproměnili.

Utkání 3 :

Žlutí – Teplice A 0:2

Teplice nás přehrávali, dostávali nás pod tlak a to především po naší rozehrávce od branky, kde nám scházel pohyb a nebylo prakticky komu rozehrát. Pak nás stálo spoustu sil útočné akce zastavovat, proto Teplice zaslouženě dali i branky. V 15 min. na 0:1 a 23 min. 0:2. My jsem také měli pár příležitosti. Především šance Ondry Synka volala po gólu.

Utkání 4 :

Bílý – Teplice B 2:1

Utkání pro nás začalo dobře a hned v 1 min. otevřel skóre Dotzauer. V 7 min. hosté vyrovnali na 1:1. Ve 25 min. rozhodl o naší výhře Dotzauer 2:1. Kluci svého soupeře přehrávali, ale nedařilo se jim proměňovat vypracované brankové příležitosti.

Stručné zhodnocení utkání:.

Utkání skončilo asi spravedlivou remízou, i když jsme si vypracovali více brankových šancí, tak si Teplice za předvedenou hru především svého A týmu prohrát nezasloužili. Mě těší především předvedená hra bílého týmu. Bílý konečně naplnili svůj potencionál a já doufám, že to budou potvrzovat i nadále. Žlutí dneska měli trošku výpadek formy, ale za snahu a bojovnost si pochvalu také zaslouží.

Dne:  22.4.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider