FK Baník Sokolov U15 – FK Dukla Praha 0:0 (4:1pk)

Süttö – Deme, Stolec, Burda, Fišer – Dvořák, Šulc – Dlouhý, Lorenc, Dolejší - Štursa

Branky:

Penalty: Štursa, Fišer, Link, Dolejší

Střídání : 36´ Čečák za Deme

49´ Shorný za Lorenc

55´ Plíhal za Burda

69´ Link za Dvořák

69´ Fáč za Süttö

Stručné zhodnocení utkání: V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Dařila se nám kombinace a vytvořili si několik možností ke skórování. Hosté hrozili především z rychlých protiútoků. Druhý poločas se vývoj hry otočil a byli to kluci z Dukly, kteří měli více míč na kopačkách. Jejich územní převaha však nevedla k většímu ohrožení naší branky. My naopak těžili z rychlých brejků a několikrát šli sami na brankáře. Bohužel v tomto utkání jsme koncovku neřešili dobře. Proto zápas dospěl za stavu 0:0 k penaltám. V těch kluci zachovali chladnou hlavu a zaslouženě máme o bod víc. Opět to byl z naší strany poctivě odpracovaný výkon s maximálním nasazením všech hráčů.

Dne:  12.4.15                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider