FK Baník Sokolov U13 – Dukla Praha U13 6:12 (4:3)

Žlutí: Škarda – Link, Kříž - Dvořák, Dolejší, Bursík, Synek - Václavík

Bílý: Fáč – Stolec, Chmelenský – Sozanský, Šrursa, Fuchs, Dlouhý – Dotzauer

( Svojanovský, Jirkovský, Hlaváček)

Utkání 1:

Žlutí – Dukla A 1:2

3´- 0:1, 10´- 0:2, 28´- 1:2 Bursík (Synek)

Vyrovnané utkání, ve kterém nás domácí vyškolili z efektivity. Ze čtyř střel nám dali dva góly, což se nám dlouhodobě nedaří. Naši kluci si vytvořili také několik velmi dobrých příležitostí, ale podařila se nám vstřelit jen jedna branka.

Utkání 2:

Bílý – Dukla B 3:1

2´- 0:1, 23´- 1:1 Štursa, 26´- 2:1 Štursa (Fuchs), 29´- 3:1 Štursa (Dotzauer)

Utkání začalo velmi svižně. Hned v první minutě jsme neproměnili velkou šanci, když se náš útočník ocitl sám před brankářem. Naproti tomu domácí udeřili po rychlé akci hned z protiútoku a bylo to 0:1. Poté se hrálo vyrovnané utkání, kde šance se střídali na obou stranách.  Naše šance byli nebezpečnější a tak jsme se zaslouženě dočkali vyrovnání Štursou 1:1. Do konce poločasu se ještě dvakrát prosadil Štursa a tak jsme zaslouženě první poločas vyhráli 3:1

Utkání 3:

Žlutí – Dukla B 1:5

4´- 0:1, 5´- 1:1 Václavík (Škarda), 11´- 1:2, 13´- 1:3, 14´- 1:4, 24´- 1:5

Utkání bylo vyrovnané pouze prvních 10 minut. Potom nás domácí na velmi těžkém terénu začali přehrávat a zaslouženě vyhráli.

Utkání 4:

Bílý – Dukla A 1:4

2´- 1:0 Štursa (Dotzauer), 4´- 1:1, 7´- 1:2, 15´- 1:3, 29´- 1:4

Do druhého poločasu jsme vstoupili, tak jak jsme ukončili ten první velmi aktivně. Hned ve druhé minutě vstřelil svou čtvrtou branku v utkání Ondra Štursa. A tak nic nenasvědčovalo tomu, co se stalo v následujicích minutách. Ve 4 a 7 minutě domácí vstřelili z prvních dvou šancí ve druhém poločase dvě branky. Od té doby jako kdyby domácím narostli křídla. Najednou nás začali napadat a u každého míče byli dříve. V osobních soubojích byli důraznější. Dařila se jim hra 1x1. Nám se na zhoršujícím se terénu přestala dařit kombinace, a tak se posledních 20 minut změnilo na hru kočku s myší. Proto Dukla po zásluze vyhrála druhý poločas 4:1.

Stručné zhodnocení utkání: Za stálého sněžení a na velmi těžkém terénu se nám podařilo s Duklou 40 minut držet krok a v určitých fázích utkání být i lepší. Bohužel v závěrečných 20 minutách jsme si pokazili dojem z celého utkání. A nakonec si vezeme výprask 12:6. V dalším utkání nás čeká loňský vítěz soutěže z Ústí. A když zopakujeme výkon z prvního poločasu, tak věřím, že nás čeká další zajímavé utkání.

Dne:  28.10.12                                                                             Zpracoval: Petr Schneider