FK Baní k Sokolov U12 -  SK Slavia Praha 4:6 (2:2)

Žlutí: Škarda – Stolec, Dolejší, Dlouhý – Šour, Link Dotzauer – P. Fišer

Bílý: Kraus – Chmelenský, Kříž, Svojanovský – Hlaváček, Sozanský, Fuchs - Majka

( Valenta, Zubanič, Synek )

Branky:

Žlutí: 27´ P. Fišer ( Immer ) 1:0, 34´ P. Fišer 2:0, 50´ 1:1

Bílý: 1´ Majka 1:0, 11´ 1:1, 17´ 1:2, 40´ 1:3, 44´ Majka ( Synek ) 2:3, 50´ 2:4, 56´ 2:5

Utkání 1 :

Žlutí – Slavia A 1:0

Domácí byli lepší po fotbalové stránce a vytvořili si několik šancí, které naše obrana v čele s Adamem Škardou zvládla. Mi se  snažili vyrovnat bojovností a hrozit z rychlých brejků. Po jednom takovém se po kombinaci Dotzauer, Immer dostal k míči P. Fišer a ve 27 minutě vstřelil rozhodující branku.

Utkání 2 :

Bílý –  Slavia B 1:2

Utkání pro nás začalo velmi dobře. Již v 10 sekundě po chybě v domácí obraně otevřel skóre Majka. Po té převzala iniciativu Slavia a nastřelila dvě břevna. Ve 14 minutě jsme špatně rozehráli rohový kop a domácí s brejku srovnali na 1:1. O 3 minuty později už jsme prohrávali 2:1, když jsme vyřešili spatně vlastní rozehrávku od brány. Domácí byli kombinačně zdatnější vytvořili si několik dobrých brankových příležitostí, které Láďa Kraus chytil nebo skončili na tyči. V našich největších šancích neuspěli, Robin Sozanský, který se prokličkoval sám před brankáře a Nikolas Fuchs, který sám před brankářem místo zpracování a uklizení míče k tyči, volil střelu z první a trefil k naší škodě střed branky.

Utkání 3 :

Žlutí – Slavia B 1:1

Utkání mělo podobný průběh jako první. Domácí bušili do naší pevné obrany a mi hrozili z brejkových situací. Ve 4 minutě se z brejku prosadil P. Fišer. 27 minuta přinesla vyrovnání. Po faulu na hranici vápna kopali domácí přímí volný kop a střela zapadla do šibenice. Kluci makali, bojovali o každý míč, přežili několik dobrých šancí Slávie, které výborně chytil Adam Škarda nebo šli vedle. Jen opět škoda, když už jsme měli to štěstí a ty šance přežili, že jsme nedokázali ještě nějaký ten brejk proměnit, ať už to byl Martin Link sám na brankáře, David Šour, kdy po našem rohu nedokázal dotlačit míč do sítě a Páťa Fišer, který mu chyběl větší klid v koncovce.

Utkání 4 :

Bílý – Slavia A 1:3

Domácí byli po fotbalové stránce lepší. Kluci zaostávali v pohybu, důrazu v osobních soubojích a měli spoustu nepřesných přihrávek. Slavia se ujala v 10 minutě vedení 1:0. Nám se podařilo po přihrávce Synka na Majku vyrovnat 1:1. Slavie vstřelila ještě dvě branky a zaslouženě vyhrála

Stručné zhodnocení utkání: Celkově jsme na Slavii zanechali dobrý dojem. Kluci makali a nenechali soupeři nic zadarmo. Slavia byla kombinačně lepší, s prácí s míčem mnohem rychlejší. Ale mi díky bojovnosti a nasazení byli zdatným protivníkem, který prohrál se vztyčenou hlavou. Za zmínku stojí dva výborné individuální výkony a to brankáře Adama Škardy, který předváděl jeden výborný zákrok za druhým a Wolfíka Dotzauera, který krom bojovnosti a nasazení přidal i fotbalové umění. Doufám, že utkání bude pro kluky povzbuzení do další práce, protože si dokázali, že když budou všichni makat na plno, mohou být velmi nepříjemným soupeřem i pro takový tým jaký Slavia je.

Dne:  31.10.11                                                                                  Zpracoval: Petr Schneider