FK Baník Sokolov U13 – Slavoj Vyšehrad  U13 10:2 (4:2)

Žlutí: Sütto – Link, Kříž - Václavík, Dolejší, Bursík, Synek - Majka

Bílý: Fáč – Stolec, Chmelenský – Sozanský, Šrursa, Fuchs, Dlouhý – Dotzauer

(Svojanovský, Jirkovský, Šour, Hlaváček)

Utkání 1:

Žlutí – Vyšehrad A 2:2

8´- 0:1 pen., 21´- 1:1 Dolejší (Majka), 23´- 1:2, 27´- 2:2 Majka (Dolejší)

V tomto utkání jsme museli dotahovat vždy náskok soupeře. Inkasovali jsme dvě zbytečné branky ze standartních situací. Protože jsme neproměnili několik vyložených šancí, utkání skončilo remízou 2:2

Utkání 2:

Bílý – Vyšehrad B 2:0

5´- 1:0 Štursa (Fuchs), 14´- 2:0 Stolec

V 5 min. jsme se ujali vedení 1:0, když na vápně přiťuknul Fuchs míč Štursovi a ten s klidem zakončil. Ve 14 min. po rohovém kopu vyrazil brankář hostí míč přímo na hlavu Stolce a ten efektním obloučkem zvýšil na 2:0. Hosté se za celý poločas nedostali k přímému ohrožení naší branky. My jsme několik dalších šancí neproměnili. Dvakrát hosty zachránila tyč.

Utkání 3:

Žlutí – Vyšehrad B 4:0

1´-1:0 Majka, 4´- 2:0 Bursík (Synek), 6´- 3:0 Link (Dolejší), 26´- 4:0 Dolejší (Majka)

V tomto utkání jsme jasně dominovali. Soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.

Utkání 4:

Bílý – Vyšehrad A 2:0

2´- 1:0 Fuchs (Dotzauer), 22´- 2:0 Dotzauer

Ve 2 min otevřel skóre Fuchs střelou z uvnitř vápna. Ve 22 min. Dotzauer obral obránce hostů o míč a nádhernou střelou z 20 metrů překonal brankáře. Průběh utkání byl podobný jak první poločas. Opět jsme neproměnili několik šancí a hosté měli jen několik málo střel mimo bránu.

Stručné zhodnocení utkání: Utkání proti třetímu celku tabulky jsme zvládli velmi dobře. K bojovnému výkonu z minulého týdne jsme dnes přidali i kvalitu v kombinaci. Po celé utkání jsme měli hru pod naší kontrolou. Proto jsme zaslouženě vyhráli. Kluky musím za dnešní výkon pochválit. Takto bychom si představovali odehrát každé utkání.

Dne:  21.10.12                                                                                Zpracoval: Petr Schneider