FK Baník Sokolov U13 – FAŠV U13 12:3 (7:0)

Žlutí: Süttö – Stolec, Kříž - Hudec, Dolejší, Bursík, Synek – Václavík (1. pol.)

Bílý: Škarda – Chmelenský, Link – Sozanský, Fuchs, Dotzauer (1.pol.), Dlouhý – Fišer

(Jirkovský, Dvořák, Hlaváček)

Utkání 1:

Žlutí – FAŠV A 3:0

7´- 0:1 Hudec (Dolejší), 21´- 0:2 Dolejší, 28´- 0:3 Václavík (Bursík)

Od začátku zápasu jsme měli více ze hry. Soupeř hrozil jen z ojedinělých brejků a po rozehrávce od našeho brankáře. Kluci měli špatný výběr místa. Kombinační hrou soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli 3:0

Utkání 2:

Bílý – FAŠV B 4:0

14´- 1:0 Dotzauer, 15´- 2:0 Link (Fuchs), 28´- 3:0 Dotzauer (Jirkovský), 28´- 4:0 Dotzauer (Fuchs)

Utkání jsme měli po celý poločas plně pod kontrolou a byla jen otázka času, kdy se nám podaří vstřelit první branku. Šancí jsme opět měli několik. Vysvobodil nás ve 14 min. Dotzauer, který dorazil do branky několikrát vyražený míč 1:0. V 15 min předvedl pěknou akci Link. Na půlce si narazil s Fuchsem a pak slalomem přes několik hráčů prošel až k zakončení 2:0. Ve 28 min. se dvakrát 1 na 1 prosadil Dotzauer a uzavřel na 4:0

Utkání 3:

Žlutí – FAŠV B 4:0

1´- 1:0 Synek (Dolejší), 10´- 2:0 Bursík (Šour), 28´- 3:0 Šour

Hned v první minutě vstřelil branku Synek. Tím kluci navázali na pohodu z prvního poločasu a soupeře přehrávali dále se v 10 min. se prosadil Bursík a skóre uzavřel Šour. Udělal kličku brankáři a do prázdné branky uzavřel na 3:0. FAŠV v druhém poločase hrál pouze nakopávané míče a jeho hráči neměli snahu se vracet s našima a tak zůstávali i ve 3 hráčích vepředu. Z toho to pohledu mě mrzí, že jsme si s přečísleními nedokázali poradit lépe a nevstřelili více branek.

Utkání 4:

Bílý – FAŠV A 2:3

3´- 0:1, 5´-´0:2, 13´- 1:2 Dvořák (Fišer), 22´- 2:2 Fišer, 24´- 2:3

Kluci si po prvním vydařeném poločase mysleli, že se soupeř už porazí sám a po 5 min. hry prohrávali 2:0 po chybách z rozehrávky od brány! Následovala nepřesná hra bez pohybu. Až v polovině zápasu se vydařila pěkná akce zakončená Dvořákem 2:1. Ve 22 min. se nám díky bojovnosti Fišera po souboji s brankářem podařilo vyrovnat do prázdné branky 2:2. Soupeř pokračoval nadále v nátlakové hře a opět po zachycení rozehrávky od brány uzavřel výsledek na konečných 3:2.

Stručné zhodnocení utkání: K utkání jsme zajížděli do dalekého Varnsdorfu. A zde nás čekalo příjemné překvapení. Místo nahlášené UMT jsme nastoupili na hlavním stadionu, kde hraje jejich A tým druhou ligu, a tak jsme klukům před utkáním řekli, že nám nebrání nic v tom, abychom zde předvedli kvalitní výkon. To se nám v prvním poločase povedlo na obou hříštích. Ve druhém poločase si bílý tým dopřál svoje již tradiční polevení ve hře a zaslouženě prohrál. Tímto utkání pro nás skončila série dvou lehčích soupeřů. V následujících čtyřech utkání nás čekají první čtyři týmy soutěže. Musíme se zaměřit na to, aby kluci pracovali po celých 60 minut stejně.

Dne:  7.10.12                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider