FK Baník Sokolov U14 – FC Motorlet Praha U14 3:2 (3:0)

Sestava FK Baník:

Süttö – Shorný, Plíhal, Stolec, Synek – Fuchs – Dotzauer, Šulc, Dolejší, Fišer – Štursa

Branky: 5´- 1:0 Dotzauer pen., 25´- 2:0 Štursa (Shorný), 27´- 3:0 Štursa (Dolejší), 59´- 3:1, 63´- 3:2

Střídání: 50´- Bursík za Šulc

54´- Dlouhý za Fišer

65´- Valenta za Synek

Stručné zhodnocení utkání: Vstup do prvního poločasu se nám povedl a již v 5. min. otevřel skóre Dotzauer z penalty. Následoval úsek dvaceti minut, ve kterých jsme nehráli dobře. Přestala nám fungovat hra ve středu zálohy, kde se kluci málo nabízeli, neudrželi míč a soupeř nás přehrával. Tento tlak jsme přečkali a po pěkném pasu za obranu od Shorného Štursa zvýšil na 2:0. Za tři minuty vybídl Dolejší přihrávkou mezi obránce opět Štursu a ten skóroval 3:0. Závěr poločasu jsme dohráli s míčem na kopačkách. V úvodu druhé půle jsme přežili obrovskou šanci Motorletu. V následných minutách jsme si vytvořili několik dobrých šanci my. Mohli jsme utkání definitivně rozhodnout. To se nepovedlo a místo klidného závěru jsme si ze zápasu udělali zbytečné drama, kdy soupeř snížil na 2:3. Utkání bylo pro nás velmi náročné. Motorlet hrál hodně důrazně a tvrdě což nám moc nevyhovuje. Pro nás je důležité, že jsme předvedli zlepšený výkon oproti utkání na Vyšehradě.

Dne:  6.4.14                                                                                      Zpracoval: Petr Schneider